Laluna Unique z „Królowych życia” zatrzymana przez policję. Co się stało?

Media obiegła informacja o zatrzymaniu Laluny Unique przez policję. Miało to być skutkiem hotelowej burdy. Teraz gwiazda „Królowych życia” wydała oświadczenie.

Katarzyna A. miała zostać aresztowana we wtorek, jak donosi Super Express. Miało dojść do zdewastowania apartamentu w centrum Warszawy. Na miejscu policja zabezpieczyła narkotyki. Funkcjonariusze zostali wezwani przez pracowników hotelu, których niepokoiło głośne zachowanie gości.

Mówi się, że policja zatrzymała trzy kobiety i dwóch mężczyzn, Laluna Unique miała trafić na komendę, gdzie złożyła wyjaśnienia. Na miejscu policja zabezpieczyła substancję zakazane. Apartament został zdewastowany, uczestnicy sytuacji zostali zatrzymani do czasu wyjaśnienia sprawy.

– Potwierdzamy, że zabezpieczyliśmy narkotyki oraz że zdewastowany jeden z apartamentów. Jesteśmy w trakcie ustaleń, kto dokładnie dopuścił się poszczególnych czynów oraz do kogo należały zabezpieczone narkotyki, kto zniszczył pokój i kto go wynajął. Osoby zostały zatrzymane do wyjaśnienia sprawy -dziennik cytuje słowa Roberta Szumiaty.

Laluna Unique zatrzymana. Na miejscu zabezpieczono narkotyki

Gwiazda „Królowych życia” postanowiła wydać oświadczenie w tej sprawie. Laluna twierdzi, że nie było jej na miejscu w czasie opisywanych zdarzeń. Apartament miał zostać tylko wynajęty na jej nazwisko.

– W związku z wydarzeniami opisywanymi w mediach w dniu 4 kwietnia 2023 roku oświadczam, iż pokój hotelowy, w którym doszło do opisywanych zdarzeń, był jedynie wynajęty na moje nazwisko, jednakże podczas tych wydarzeń nie było mnie na miejscu. Ze względu na moje dobre imię, oczywistym jest, iż pokryję wszelkie koszty związane ze zniszczeniami w pokoju – napisała.

Laluna Unique dodatkowo zaprzeczyła plotkom, że posiadała lub była pod wpływem narkotyków.

– Na tę okoliczność zostałam przesłuchana na policji. Natomiast wszelkie inne spekulacje na temat jakobym miała posiadać narkotyki, są nieuprawnionym działaniem na moją szkodę. Jednocześnie oświadczam, iż w chwili zatrzymania nie znajdowałam się pod wpływem żadnych narkotyków – zakończyła oświadczenie Katarzyna A.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły