Klapki Kappa znów w Biedronce, już od 4 maja

W sklepach sieci Biedronka po majówce znów ustawią się długie kolejki. Wszystko to w związku z faktem, że Jeronimo Martins przygotowało promocyjne ceny na pożądane produkty. Tym razem będą to uwielbiane przez klientów buty włoskiej marki Kappa. Oferta będzie ograniczona czasowo.

Aura w naszym kraju mogłaby być lepsza, w końcu mamy już maj. Na to jednak nie mamy wpływu. Humory swoim klientom w obliczu jesiennej wciąż pogody poprawić chce natomiast Biedronka. Po raz kolejny w asortymencie pojawią się kultowe już klapki, które najpewniej zejdą jak świeże bułeczki.

Produkt marki Kappa – co istotne dla wielu klientów – będzie dostępny w bardzo przystępnej cenie. Zresztą nie tylko rzeczone klapki będzie można kupić w ofercie obowiązującej od 4 maja.

Czytaj również: Biedronka ma konkurencję. Otworzyli już pierwszy sklep, ubrania po 10 zł

Będą kolejki w Biedronce, klapki Kappa i inne produkty

Po majówce Biedronka zachęca do uzupełnienia domowych braków nie tylko w żywność, która również będzie przeceniona, ale i produkty codziennego użytku, jak klapki. Klapeczki mogą znaleźć różne zastosowanie – sprawdzą się zarówno na plaży, jak i przy wyrzucaniu śmieci. Do chodzenia po domu także – a może przede wszystkim – się nadadzą.

Ich cena to jedyne 29,99 zł, dlatego przypuszczamy, że dostępne sztuki szybko znajdą nabywców. Co ważne, oferta jest ograniczona czasowo. Jak bowiem podaje Jeronimo Martins, klapki będą dostępne tylko do 15 maja. Dostępne będą cztery kolory:

  • Klasyczny, czarny
  • Granatowy
  • Wiosenny odcień pastelowego różu
  • Żółty
  • Miętowy

Inne produkty Kappa, jak bokserki, dostaniemy w tej samej cenie. W przypadku bielizny wyżej podana cena dotyczy jednak dwupaku.

Choć wielu o promocjach na klapki czy bieliznę w Biedronce mówi z przymrużeniem oka, to artykuły te schodzą naprawdę szybko. Przystępne ceny i dobra jakość znajdują uznanie w oczach klientów. Nie ulega wątpliwości, że po majówce spragnieni zakupów Polacy skuszą się na któryś z nowo wprowadzonych produktów.

Odzież zresztą pojawia się w asortymencie sieci Biedronka coraz częściej. Portugalczycy umacniają się w tej gałęzi rynku, o czym może świadczyć niedawne powołanie do życia sieci outletowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *