Córka Księżnej Kate uderzająco podobna do Królowej Elżbiety II. Księżniczka Charlotte na wyjątkowym zdjęciu

Córka Kate Middleton i Księcia Williama jest coraz bardziej podobna do Królowej Elżbiety II. Idealnie widać to na jednym z najnowszych zdjęć opublikowanych na instagramowym profilu „The Royal Family„.

Brytyjska rodzina królewska budzi wielkie zainteresowanie również poza Wyspami. Nic więc dziwnego, że jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 10 milionów użytkowników z całego świata. Coraz większą rozpoznawalność zyskuje też reprezentantka najmłodszego pokolenia – księżniczka Charlotte.

Księżniczka Charlotte jak Królowa Elżbieta II

Księżna Kate nigdy nie ukrywała, że nie chce, aby charakterologicznie jej córeczka przypominała kiedykolwiek Królową Elżbietę II. Zamiast sztywnego przestrzegania dworskiej etykiety i chłodnego podejścia do wszystkich wokół, Katarzyna proponuje uśmiech i roztaczanie pogodnej aury. Książę William zdaje się w całości to akceptować.

To właśnie Kate i William budzą największe zainteresowanie tabloidów spośród wszystkich członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Niemal każde ich wspólne wyjście jest komentowane na całym świecie. Nie bez znaczenia jest fakt, że para posiada uroczą dzieci, którą dumni rodzice regularnie pokazują w mediach społecznościowych. Księżniczka Charlotte coraz bardziej przypomina swoją prababcię:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez The Royal Family (@theroyalfamily)

Księżniczka Charlotte urodziła się 2 maja 2015 roku. Dziś skończyła zatem 6 lat. Co ciekawe, jakiś czas temu królowa Wielkiej Brytanii nazwała dziewczynkę „miniaturową wersją siebie”, co w języku angielskim brzmiało dokładnie: „mini-me”.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły