Ile zarabia twórca witryny „SokzBuraka”? Roczna suma może szokować

„SokzBuraka” to jedna z największych w Polsce witryn społeczno – kulturalnych o zabarwieniu politycznym. Satyryczne treści polubiło na Facebooku ponad milion osób, zatem grupa odbiorców jest bardzo szeroka, a zasięg postów może być nawet 4-krotnie większy. Ile zatem zarabia sam twórca społeczności? Wypłynęły dane na ten temat.

Jak nietrudno się domyślić, niemalże każdy portal, którego celem jest ukazywanie zdarzeń politycznych w krzywym zwierciadle – nie jest neutralny politycznie i zazwyczaj sympatyzuje z wybraną przez siebie partią. W przypadku witryny „SokzBuraka” jest to PO.

Od kogo otrzymywał pieniądze Mariusz Kozak-Zagozda?

Według informacji, zdobytych przez portal interia.pl, twórca witryny „SokzBuraka” otrzymywał regularne przelewy na konto od Platformy Obywatelskiej. Gigantyczne sumy wpłacali mu na konto różni politycy, licząc na zmianę opinii publicznej.

Na stałej liście partyjnych płac, chociaż nie należy do ludzi opłacanych z Funduszu Eksperckiego, jest również Mariusz Kozak-Zagozda. Zrobiło się o nim głośno, kiedy w 2019 r. okazało się, że jest on twórcą profilu »Soku z Buraka« na Facebooku” – można przeczytać

Ile zatem rocznie zarabia twórca witryny? Okazało się, że kwota ta wynosiła około 100 tysięcy złotych, a na liście płatników znajdują się między innymi Ugrupowanie Borysa Dudki czy też Roman Giertych. Oto kilka przykładowych postów twórcy witryny.

Czwarta fala Covid -19? Ekspert podał datę kolejnego lockownu
Gowin zapowiada otwarcie kolejnych branż. Podał konkretną datę
Maja Hyży wyjawia kolejne fakty. Dalsza część sporu z byłym partnerem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *