Jak wyglądał ślub Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego? Suknia panny młodej była bardzo nietypowa

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski byli małżeństwem przez 23 lata. sakramentalne tak powiedzieli sobie w 1996 roku. Już wiadomo, że ich związek nie przetrwał, ale pewnie zastanawiacie się jak wyglądał ich ślub.

O Macieju Kurzajewskim i Paulinie Smaszcz w ostatnim czasie mówi się dużo. Małżonkowie rozwiedli się parę lat temu bez większych dramatów. Afera rozpętała się dopiero w chwili związania się prowadzącego „Pytanie na Śniadanie” z Katarzyną Cichopek.

„Kobieta petarda” często wypowiadała się na temat swojego eksmęża i jego nowej wybranki. Słowa dziennikarki zazwyczaj były nacechowane negatywnie, wyciągała ona na światło dzienne niektóre fakty z życia prywatnego celebrytów.

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski wzięli ślub kościelny

Paulina Smaszcz poznała Macieja Kurzajewskiego w Zakopanem. Zakochani na ślubnym kobiercu stanęli 15 września 1996 roku, ich związek rozpadł się po prawie 24 latach wspólnego życia. Byli małżonkowie rozstali się w przyjaznej atmosferze, wielokrotnie wypowiadali się ciepło na swój temat.

Jak wyglądał ślub Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego? Zakochani wzięli ślub kościelny, kreacja panny młodej była niestandardowa, co było rzadko spotykane w tamtych czasach. „Kobieta petarda” wystąpiła w biało-niebieskiej, asymetrycznej sukni, a na jej głowie znalazł się wianek z niebieskich kwiatów.

Ślub Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz, 15 września 1996 roku, marzec 2023

Ślub Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz, 15 września 1996 roku, marzec 2023

Trzeba przyznać, że Paulina Smaszcz zawsze miała oryginalny styl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *