Magdalena Ogórek udziela rad wychowawczych: „wciąż mnie o to pytacie”

Rodzicielstwo to ogromne wyzwanie. Wiele osób zastanawia się więc, w jaki sposób wychować swoje dziecko, by to w przyszłości było pewne siebie, odpowiedzialne i mądre. O porady, dotyczące tego aspektu, Internauci proszą Magdalenę Ogórek.

Warto zaznaczyć, że Magdalena Ogórek obecnie jest w związku z Piotrem Mochnaczewskim, o 14 lat starszym ekonomistą. Kobieta od 2005 roku jest mamą. Wówczas na świat przyszła jej córka Magda.

Jakie książki Magdalena Ogórek czytała córce?

Ilość pytań na temat książek, kupowanych dla córki Ogórek była tak ogromna, że kobieta postanowiła – tradycyjnie w pośpiechu przed pracą – nagrać krótkie Instastories i odpowiedzieć wszystkim zaciekawionym osobom.

Dostaje bardzo dużo wiadomości od Was, z pytaniem o książki, jakie kupowałam mojej córce, gdy była malutka i starsza troszkę – rozpoczęła

Ogórek pokazała cały regał książek, które należą do jej córki. Co można tam znaleźć? Okazuje się, że Magdalena Ogórek stawiała zazwyczaj na trzy aspekty: naukę języka obcego, naukę o sztuce i historii. Doskonałym przykładem są więc opowieści o dziewczynce Kate, która spaceruje po galeriach sztuki i opowiada o obrazach. Dodatkowo, ważna była dla niej mitologia.

Mitologia towarzyszy córeczce odkąd skończyła 4 lata – wyznała Magdalena Ogórek

Do ulubionych książkowych pozycji, Magdalena Ogórek zaliczyła również mitologię grecką, a także książki biograficzne np. o Marii Skłodowskiej-Curie, Chopinie czy Koperniku.

Magdalena Ogórek

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły