Ewa Farna szczerze: „przez lata mi się obrywało za wygląd”

Prawie 300 tysięcy osób zobaczyło już najnowszy teledysk Ewy Farny o nazwie „Ciało”. Wokalistka dumnie ukazała w nim wszystkie mankamenty swojej urody, w tym np. rozstępy.

Warto zaznaczyć, że przez wiele lat Ewa Farna musiała mierzyć się z hejtem, dotyczącym swojej sylwetki. Wiele osób uważało, że jako osoba publicznie rozpoznawalna, powinna idealnie wpisać się w umownie przyjęty kanon piękna.

Farna o samoakceptacji i dumie ze swojego ciała

Mimo ogromnej presji, jaką wokalistka odczuwała ze strony otoczenia, Ewa Farna cały czas mocno podkreślała, że dla niej, nie ma znaczenia waga, lecz talent i praca nad udoskonalaniem go. W związku z tym, niezależnie od masy ciała, dumnie prezentowała się na okładkach kolorowych magazynów. Świat mediów, idealnych instagramowych ujęć jest dla wokalistki tożsamy z kreowaniem się jako kogoś, kim się nie jest.

Zanim jednak, Ewa Farna zdecydowała się na taki krok, musiała wiele przejść. Próby odchudzania się w jej przypadku, miały negatywne konsekwencje. Na szczęście, ten etap już minął.

…. nie był to łatwy czas, kiedy przechodzisz przez etap samoakceptacji, przyjmowanie zmian Twojego ciała pod wpływem hormonów- dojrzewanie- a ktoś Ci z przeproszeniem, pier**li, ze już nie tak samo wyglądasz i powinnaś mniej jeść???… – napisała

Utwór „Ciało” jest więc podsumowaniem wszystkich doświadczeń, a jednocześnie apelem, by we wszystkim zachować zdrowy rozsądek i nie oceniać innych osób w sposób krzywdzący.

Piosenka jest o zaakceptowaniu zmian na ciele, na które nie mamy wpływu.

Dziękuję wszystkim niesamowitym dziewczynom, które podzieliły się swoją historią i swoją postawą, też mnie do tego zainspirowały.

 

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły