A. Duda zapisał się na szczepienie. Internauci: „marnuje Pan dawkę”

Andrzej Duda opublikował na Tweeterze nietypowy post. Prezydent ubrany w t-shirt z ogromnym napisem „1972” zachęca Polaków do zarejestrowania się na szczepienie przeciw Covid-19. Nietrudno się domyślić, jak duże poruszenie wywołał wpis polityka.

„Dzisiaj dzień naszego rocznika. Właśnie zarejestrowałem się na szczepienie przeciw Covid-19. A Ty?” – można przeczytać w social mediach. Skrócenie dystansu między A. Dudą a odbiorcami, nie wszystkim się spodobało. Ponadto, w komentarzach wiele osób zarzucało też Prezydentowi marnowanie szczepionki.

„Jaki sens ma szczepienie?”

Internauci szybko przypomnieli pozostałym użytkownikom Tweetera, że Andrzej Duda jest ozdrowieńcem. Pod koniec października rzecznik polityka przekazał oficjalnie informację, że wynik testu na Covid-19 jest jednoznaczny. W opinii wielu osób, Prezydent posiada jeszcze przeciwciała.

Przecież jest Pan ozdrowieńcem. Jaki sens ma szczepienie? – pytali internauci

Ja pragnę tylko Panu przypomnieć, że jest Pan ozdrowieńcem, przeszedł Pan chorobę. Przyjmowanie szczepionki, żeby w teorii mieć to co już Pan ma jest igraniem ze swoim zdrowiem.


Inni, również sceptycznie nastawieni do polityki A.Dudy, przypominali jego słowa sprzed kilku miesięcy, kiedy to deklarował, że zaszczepi się jako ostatnia osoba w tym kraju. Oczywiście, nie wszyscy tak negatywnie zareagowali na przekaz. Niektórzy chwalili aktywistyczną postawę i dzielili się swoimi doświadczeniami.

Mój rocznik rejestrował się we wtorek (ja też!), termin szczepienia w niedzielę na 15.20!Brawo! Jestem pod wrażeniem świetnej organizacji, zresztą cała moja rodzina szczepi się i jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji szczepień. Blisko, szybko i profesjonalnie! #SzczepimySię

Joanna Przetakiewicz sprzedaje podwarszawską willę. Zaskakujący powód
Zdjęcie Ewy Kopacz to fotomontaż? Wskazuje na to kilka szczegółów
Biden nie odwiedzi Polski? „Siarczysty policzek wymierzony Dudzie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *