Biden nie odwiedzi Polski? „Siarczysty policzek wymierzony Dudzie”

Informacja o tym, że Joe Biden zawita w Europie, obiegła całą Polskę. Co prawda, na oficjalne potwierdzenie celu i miejsca wizyty, musimy poczekać jeszcze około dwóch tygodni, ale w sieci już trwa dyskusja polityczna na ten temat.

Artykuł, zamieszczony na łamach słowackiego dziennika „Pravda”, sugeruje, że amerykański przywódca odwiedzi Europę w połowie czerwca. Celem na być Londyn i Bruksela. Spore szanse na przyjęcie Bidena ma także Słowacja. Warto zaznaczyć, że już jakiś czas temu list z zaproszeniem wysłała rzecznik słowackiej prezydent i wszystko wskazuje na to, że odpowiedź będzie pozytywna. „Byłby to wielki sukces słowackiej dyplomacji” – można przeczytać.

Tomasz Lis: policzek wymierzony Dudzie”

Po publikacji tej informacji, w mediach społecznościowych zawrzało. Spekulacjom na tematy polityczne nie ma końca. Dyskusję rozpoczął Tomasz Lis, publikując na Tweeterze post:


Czy taki kierunek wizyty jest jednoznaczny z pogorszeniem kontaktów politycznych? Pod wpisem dziennikarza pojawiło się mnóstwo komentarzy.

W Europie jest bodaj 57 państw. Czy to znaczy, że Biden „wymierzy siarczysty policzek” 54 państwom? Dla kolegi pytam, bo on się martwi o Greków i Łotyszy, jak oni się z tym biedni czują. Też przecież mają swoje problemy.

Troszkę błędne rozumowanie, w takim razie policzek wymierzony również Angeli Merkel, Macronowi, władzom Czech i Ukrainy. – komentują odbiorcy

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły