Joanna Przetakiewicz sprzedaje podwarszawską willę. Zaskakujący powód

Nieprzypadkowo Konstancin jest ulubionym miastem polskich elit. To tutaj ulokowane są niepowtarzalne w swojej architekturze wille. Aż 150 tam posiadłości jest wpisanych do Rejestru Zabytków. Jedna z nich należy do Joanny Przetakiewicz.

Joanna Przetakiewicz, jako jedna z najpopularniejszych i najbogatszych projektantek mody, posiada kilka nieruchomości. Willa w Konstancinie – choć jest zachwycająca, w ostatnim czasie stoi zupełnie pusta. W związku z tym, że celebrytka coraz rzadziej przebywa w podwarszawskiej miejscowości, podjęła decyzję o sprzedaży.

Joanna Przetakiewicz: „chcę, by pojawiło się w niej życie”

Wszystko wskazuje na to, że luksusowa willa trafi w ręce innego właściciela. Osoba, która zdecyduje się na zakup będzie mogła zagospodarować w dowolny sposób ogromną przestrzeń. Działka, na której wybudowana jest willa ma bowiem ponad 3 tysiące metrów kwadratowych! Z kolei, sam budynek zajmuje 675 metrów kwadratowych.

Zaczęłam go remontować, zebrałam znakomitą ekipę, znakomitych architektów, a przede wszystkim szefem budowy był szef budowy Zamku Królewskiego. W związku z tym wszyscy odnosili się z szacunkiem do historii i nikt nie chciałem robić tu niczego innego – mówiła w jednym z programów telewizyjnych Przetakiewicz

Warto zaznaczyć, że jest to jedna z najbardziej okazałych willi w podwarszawskiej okolicy. Decyzja o jej sprzedaży nie była więc łatwa, ale z pewnością rozsądna. Cena wywoławcza to 13 milionów złotych.

Konstancin willa

Zdjęcie Ewy Kopacz to fotomontaż? Wskazuje na to kilka szczegółów
Autor patologicznych filmów trafił do aresztu. Wiemy, ile lat mu grozi
Biden nie odwiedzi Polski? „Siarczysty policzek wymierzony Dudzie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *