Lewandowski nic nie robi sobie z hejtu. Wstawił zdjęcie na Facebooka (FOTO)

Robert Lewandowski nic nie robi sobie z hejtu, który spadł na niego po odebraniu orderu od Andrzeja Dudy. Napastnik Bayernu Monachium wstawił zdjęcie na Facebooka.

Od wczoraj media huczą na temat orderu, który z rąk Andrzeja Dudy odebrał Robert Lewandowski. Napastnik naszej reprezentacji stawił się w Pałacu Prezydenckim, by osobiście odebrać zaszczytne odznaczenie od głowy państwa.

“Pański talent jest przez pana systematycznie rozwijany (…). W tym wszystkim jest pan po pierwsze cały czas sobą, a po drugie w niezwykły sposób reprezentuje pan Polskę i zawsze pan to podkreśla, za co – jako prezydent – jestem panu ogromnie wdzięczny. Zawsze podkreśla pan polskość, że jest pan z Polski” – powiedział Andrzej Duda komplementując kapitana reprezentacji Polski.

Pomimo tego na snajpera Bayernu Monachium spadł hejt. „Robert Lewandowski osobiście przyjmuje odznaczenie od Dudy. Temu panu już podziękowałem. Od dziś jest dla mnie zwykłym kopaczem gały” – napisał jeden z internautów. Więcej TUTAJ.

Robert Lewandowski nic nie robi sobie z hejtu. Wstawił wymowne zdjęcie

Robert Lewandowski niewiele robi sobie z hejtu, który na niego spadł. Piłkarz reprezentacji Polski zamieścił na Facebooku wymowne zdjęcie wykonane podczas zgrupowania drużyny narodowej. Zawodnik przyznał, że cieszy się z powrotu do zespołu i spotkania z kolegami.

„Drużyna. Dobrze jest wrócić” – napisał Robert Lewandowski.

Pomimo tego pod wpisem Lewandowskiego i tak znalazły się nieprzyjemne dla piłkarza komentarze. „Nigdy nie byłem Pańskim fanem, ponieważ nie interesuję się piłką nożną, jednak cieszyłem się, że świat nieco nam Pana zazdrości. Od dzisiaj jednak uważam, że nie mają już nam kogo zazdrościć. Zabrakło honoru, pozostał wstyd i hańba” – napisał pan Mariusz.

„Zapamiętam ten odebrany dzisiaj od Dudy order na zawsze. Szkoda, że tak zrobiłeś. Miałem cię za porządnego człowieka…” – dodał kolejny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *