Lewandowski nic nie robi sobie z hejtu. Wstawił zdjęcie na Facebooka (FOTO)

Robert Lewandowski nic nie robi sobie z hejtu, który spadł na niego po odebraniu orderu od Andrzeja Dudy. Napastnik Bayernu Monachium wstawił zdjęcie na Facebooka.

Od wczoraj media huczą na temat orderu, który z rąk Andrzeja Dudy odebrał Robert Lewandowski. Napastnik naszej reprezentacji stawił się w Pałacu Prezydenckim, by osobiście odebrać zaszczytne odznaczenie od głowy państwa.

“Pański talent jest przez pana systematycznie rozwijany (…). W tym wszystkim jest pan po pierwsze cały czas sobą, a po drugie w niezwykły sposób reprezentuje pan Polskę i zawsze pan to podkreśla, za co – jako prezydent – jestem panu ogromnie wdzięczny. Zawsze podkreśla pan polskość, że jest pan z Polski” – powiedział Andrzej Duda komplementując kapitana reprezentacji Polski.

Pomimo tego na snajpera Bayernu Monachium spadł hejt. “Robert Lewandowski osobiście przyjmuje odznaczenie od Dudy. Temu panu już podziękowałem. Od dziś jest dla mnie zwykłym kopaczem gały” – napisał jeden z internautów. Więcej TUTAJ.

ZOBACZ TAKŻE
Leszek Ojrzyński zwolniony ze Stali Mielec. "Jestem bardzo zaskoczony"
ZOBACZ TAKŻE
Stal Mielec ma nowego trenera. To Włodzimierz Gąsior

Robert Lewandowski nic nie robi sobie z hejtu. Wstawił wymowne zdjęcie

Robert Lewandowski niewiele robi sobie z hejtu, który na niego spadł. Piłkarz reprezentacji Polski zamieścił na Facebooku wymowne zdjęcie wykonane podczas zgrupowania drużyny narodowej. Zawodnik przyznał, że cieszy się z powrotu do zespołu i spotkania z kolegami.

“Drużyna. Dobrze jest wrócić” – napisał Robert Lewandowski.

Pomimo tego pod wpisem Lewandowskiego i tak znalazły się nieprzyjemne dla piłkarza komentarze. “Nigdy nie byłem Pańskim fanem, ponieważ nie interesuję się piłką nożną, jednak cieszyłem się, że świat nieco nam Pana zazdrości. Od dzisiaj jednak uważam, że nie mają już nam kogo zazdrościć. Zabrakło honoru, pozostał wstyd i hańba” – napisał pan Mariusz.

ZOBACZ TAKŻE
Leszek Ojrzyński zwolniony ze Stali Mielec. "Jestem bardzo zaskoczony"

“Zapamiętam ten odebrany dzisiaj od Dudy order na zawsze. Szkoda, że tak zrobiłeś. Miałem cię za porządnego człowieka…” – dodał kolejny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Zaskakująco bliski termin. Przedstawiciel rządu powiedział, kiedy całkowicie otworzą szkoły

Jeszcze w ubiegłym miesiącu wydawało się, że całkowite otwarcie szkół będzie następowało powoli i...

Nowe artykuły

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...

Śląsk: kontrowersyjny projekt. Powstanie osiedle „wolne od dzieci”

Pomysł, by powstało osiedle, przeznaczone wyłącznie dla dorosłych, ma całkiem racjonalne uzasadnienie. Coraz więcej par w Polsce decyduje się na życie bez potomstwa. Jednak,...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała Polska, a przede wszystkim przedsiębiorcy, liczący na luzowanie obostrzeń. Niestety,...