Zgrupowanie jeszcze się nie zaczęło, a Grosicki… już gotowy. Skrzydłowy wstawił wymowne zdjęcie (FOTO)

Kamil Grosicki to jedna z największych kontrowersji wśród powołań Paulo Sousy. Sam zainteresowany niewiele robi sobie jednak z krytyki i na każdym kroku udowadnia, że jest gotowy do gry dla biało-czerwonych.

Gdy Paulo Sousa ogłosił powołania do reprezentacji Polski w mediach i internecie rozpętała się wielka dyskusja. Spore kontrowersje wzbudziła obecność w ostatecznej kadrze Kamila Grosickiego. Popularny “Grosik” od dłuższego czasu nie występuje bowiem w West Bromwich Albion i nic nie wskazuje na to, by jego sytuacja ulec zmianie.

Sousa bronił jednak swojej decyzji i podkreślał, że Kamil jest ważnym zawodnikiem. “Jako trener reprezentacji Polski, dla mnie najważniejsze jest zbudować zespół. Kamil Grosicki jest częścią tej grupy” – powiedział selekcjoner. “Sytuacja jest elastyczna. Wiem, że obecnie nie gra, ale też wiem jakie ma doświadczenie, które może wprowadzić do kadry” – dodawał. Więcej na ten temat pisaliśmy W TYM MIEJSCU.

ZOBACZ TAKŻE
Stal Mielec ma nowego trenera. To Włodzimierz Gąsior

Podwójnie zmotywowany jest również sam Kamil Grosicki. Skrzydłowy występujący w Premier League zamieścił ostatnio wpis, którym udowadnia, że jest gotowy do zgrupowania. To zaczyna się 22 marca w Warszawie.

Grosicki gotowy do gry. Skrzydłowy wstawił wymowne zdjęcie

Grosicki, na dwa dni przed rozpoczynającym się zgrupowaniem reprezentacji Polski, opublikował na swoim Twitterze wymowne zdjęcie. Widzimy na nim piłkarza na siłowni, w stroju drużyny narodowej. Skrzydłowy udowadnia tym samym, że jest gotowy do gry i dodatkowo zmotywowany do pracy, aby zostać w kadrze na dłużej.

ZOBACZ TAKŻE
Stal Mielec ma nowego trenera. To Włodzimierz Gąsior

“At the office” – napisał “Grosik”, a do wpis dołączył oznaczenie dla “Łączy nas Piłka”.

“Trzymaj gardę, pięści twarde” – napisał jeden z kibiców, którzy komentowali zdjęcie Kamila Grosickiego. “Jest forma” – dodał kolejny. “Czwóry nabite” – docenił formę skrzydłowego West Bromwich Albion inny z internautów.

ZOBACZ TAKŻE
Stal Mielec ma nowego trenera. To Włodzimierz Gąsior

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak sprawdzić Grosickiego w warunkach meczowych. Zawodnik wielokrotnie udowadniał bowiem, że pomimo braku gry w klubie w koszulce reprezentacji Polski zawsze dawał z siebie wszystko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Zaskakująco bliski termin. Przedstawiciel rządu powiedział, kiedy całkowicie otworzą szkoły

Jeszcze w ubiegłym miesiącu wydawało się, że całkowite otwarcie szkół będzie następowało powoli i...

Nowe artykuły

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...

Śląsk: kontrowersyjny projekt. Powstanie osiedle „wolne od dzieci”

Pomysł, by powstało osiedle, przeznaczone wyłącznie dla dorosłych, ma całkiem racjonalne uzasadnienie. Coraz więcej par w Polsce decyduje się na życie bez potomstwa. Jednak,...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała Polska, a przede wszystkim przedsiębiorcy, liczący na luzowanie obostrzeń. Niestety,...