Sousa tłumaczy, dlaczego powołał Grosickiego. Podał argumenty

Paulo Sousa ogłosił powołania dla zawodników na marcowe zgrupowanie reprezentacji Polski. W 27 osobowej kadrze znalazło się miejsce dla Kamila Grosickiego.

Wśród piłkarzy, których powołał Paulo Sousa zabrakło miejsca dla m.in. Bartosza Kapustki, Karola Linettego czy Tomasza Kędziory. Powołanie otrzymał natomiast Kamil Grosicki, który od dłuższego czasu nie występuje w West Bromwich Albion.

Ta decyzja selekcjonera zdziwiła kibiców. W sieci pojawiło się wiele komentarzy na temat powołania dla skrzydłowego zespołu występującego w Premier League. Sousa broni jednak swojej decyzji.

“Jako trener reprezentacji Polski, dla mnie najważniejsze jest zbudować zespół. Kamil Grosicki jest częścią tej grupy” – mówi.

“Ta lista może się jeszcze zmienić […] Sytuacja jest elastyczna. Wiem, że obecnie nie gra, ale też wiem jakie ma doświadczenie, które może wprowadzić do kadry” – dodaje.

Sousa powołał Grosickiego. Internet pełen komentarzy

Niektórzy Sousę krytykują, inni twierdzą, że powołanie dla Grosickiego to dobry pomysł. W tej drugiej grupie jest Michał Rączka.

ZOBACZ TAKŻE
Stal Mielec ma nowego trenera. To Włodzimierz Gąsior
ZOBACZ TAKŻE
Stal Mielec ma nowego trenera. To Włodzimierz Gąsior

“Serio ludzi aż tak dziwi, że trener chce sprawdzić czy jeden z najlepszych piłkarzy kadry poprzedniej dekady – Grosicki – jeszcze się do czegoś nadaje? No mnie nie” – uważa internauta.

“Jego (Grosickiego – red.) tłumaczy historia. Mówię to całkowicie serio. Sousa zobaczy na treningach, czy Grosicki może mu dać kwadrans dobrej zmiany. W styczniowych meczach, które grał, pokazał, że wciąż może” – uważa z kolei dziennikarz Piotr Żelazny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Zaskakująco bliski termin. Przedstawiciel rządu powiedział, kiedy całkowicie otworzą szkoły

Jeszcze w ubiegłym miesiącu wydawało się, że całkowite otwarcie szkół będzie następowało powoli i...

Nowe artykuły

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...

Śląsk: kontrowersyjny projekt. Powstanie osiedle „wolne od dzieci”

Pomysł, by powstało osiedle, przeznaczone wyłącznie dla dorosłych, ma całkiem racjonalne uzasadnienie. Coraz więcej par w Polsce decyduje się na życie bez potomstwa. Jednak,...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała Polska, a przede wszystkim przedsiębiorcy, liczący na luzowanie obostrzeń. Niestety,...