Sousa tłumaczy, dlaczego powołał Grosickiego. Podał argumenty

Paulo Sousa ogłosił powołania dla zawodników na marcowe zgrupowanie reprezentacji Polski. W 27 osobowej kadrze znalazło się miejsce dla Kamila Grosickiego.

Wśród piłkarzy, których powołał Paulo Sousa zabrakło miejsca dla m.in. Bartosza Kapustki, Karola Linettego czy Tomasza Kędziory. Powołanie otrzymał natomiast Kamil Grosicki, który od dłuższego czasu nie występuje w West Bromwich Albion.

Ta decyzja selekcjonera zdziwiła kibiców. W sieci pojawiło się wiele komentarzy na temat powołania dla skrzydłowego zespołu występującego w Premier League. Sousa broni jednak swojej decyzji.

„Jako trener reprezentacji Polski, dla mnie najważniejsze jest zbudować zespół. Kamil Grosicki jest częścią tej grupy” – mówi.

„Ta lista może się jeszcze zmienić […] Sytuacja jest elastyczna. Wiem, że obecnie nie gra, ale też wiem jakie ma doświadczenie, które może wprowadzić do kadry” – dodaje.

Sousa powołał Grosickiego. Internet pełen komentarzy

Niektórzy Sousę krytykują, inni twierdzą, że powołanie dla Grosickiego to dobry pomysł. W tej drugiej grupie jest Michał Rączka.

„Serio ludzi aż tak dziwi, że trener chce sprawdzić czy jeden z najlepszych piłkarzy kadry poprzedniej dekady – Grosicki – jeszcze się do czegoś nadaje? No mnie nie” – uważa internauta.

„Jego (Grosickiego – red.) tłumaczy historia. Mówię to całkowicie serio. Sousa zobaczy na treningach, czy Grosicki może mu dać kwadrans dobrej zmiany. W styczniowych meczach, które grał, pokazał, że wciąż może” – uważa z kolei dziennikarz Piotr Żelazny.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły