Fanka mówi o operacjach plastycznych Agnieszki Kaczorowskiej, aktorka odpowiada. „Jakbyście nie wiedzieli… jestem po operacji”

Agnieszka Kaczorowska jest obecna w polskim show-biznesie od najmłodszych lat. Aktorka aktywnie działa w swoich mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia codziennego. Dziś wdała się w dyskusję z jedną z fanek, chodzi o operacje plastyczną.

Swoją popularność Agnieszka Kaczorowska zawdzięcza występowi w „Klanie”. Aktorka pojawiła się tam, gdy miała zaledwie 7 lat. Gwiazda dorastała na oczach widzów, teraz jest już dorosłą kobietą i matką dwójki dzieci.

Aktorka aktywnie działa w swoich mediach społecznościowych, jej profil śledzą zazwyczaj młode matki, które inspirują się celebrytką. Profil Agnieszki Kaczorowskiej na Instagramie obserwuje ponad 400 tysięcy internautów.

Agnieszka Kaczorowska odpowiada na kąśliwy komentarz internautki

W związku z ogromną popularnością w sieci, którą zyskała celebrytka musi się ona zmagać z negatywnymi komentarzami. Aktorka postanowiła jeden z nich udostępnić. Jedna z fanek sugeruje, że Agnieszka Kaczorowska poddała się operacji plastycznej.

– Widoczne kości na twarzy, to nie chudość, tylko operacja usunięcia tłuszczyku z policzków. Bardzo popularna ostatnimi czasy. Moda przeminie, to będą wszystkie te poliki wypełniać z powrotem – napisała fanka.

Aktorka postanowiła odnieść się do tego komentarza, widać, że słowa internautki rozbawiły Agnieszkę Kaczorowską.

– Jakbyście nie wiedzieli… jestem po operacji – ironicznie skomentowała celebrytka.

Można się domyślić, że Agnieszka Kaczorowska nie przeszła wspomnianego zabiegu. To nic nowego, internauci często doszukują się „poprawek” patrząc na celebrytów. Widać, że aktorka poczuła się dotknięta tym komentarzem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *