O 26 lat młodsza partnerka Krzysztofa Skiby pokazała się bez makijażu. Zdjęcie wywołało poruszenie

O nowym związku Krzysztofa Skiby mówi się dużo. Partnerka muzyka jest od niego o 26 lat młodsza, fakt ten wywołał prawdziwą burzę. Zakochani jednak nie przejmują się nieprzychylnymi komentarzami. Karolina Kempińska coraz częściej pojawia się w mediach, teraz postanowiła pokazać się bez makijażu.

Relacja Krzysztofa Skiby z o 26 lat młodszą Karoliną Kempińską od samego początku budzi zainteresowanie. Fani często komentują tę relację, jedni zwracają uwagę na dużą różnicę wieku między zakochanymi, drudzy zaś życzą im szczęścia.

Mówiło się też o tym, że Karolina była winowajczynią rozwodu Krzysztofa Skiby z jego byłą już żoną Renatą. Lider zespołu „Big Cyc” był z nią związany kilkadziesiąt lat. Muzyk teraz układa sobie życie na nowo, wyjawił nawet ostatnio, że planuje ślub ze swoją nową wybranką.

Karolina Kempińska w naturalnym wydaniu

Negatywne komentarze sprawiły, że para udzieliła wielu wywiadów. Zakochani tłumaczyli wielokrotnie, że połączyła ich prawdziwa miłość. Krzysztof Skiba wyjawił, że czuje się teraz jakby znów miał 18 lat. Para podkreśla, że duża różnica wieku nie jest dla nich żadnym problemem.

Karolina Kempińska jest teraz w centrum zainteresowania, modelka aktywnie działa w swoich mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje aktualnie ponad 50 tysięcy internautów. Ukochana Krzysztofa Skiby chętnie dzieli się z fanami nowymi fotografiami.

Modelka postanowiła zaprezentować się bez makijażu. Zdjęcie w naturalnym wydaniu umieściła dla kontrastu obok tego w pełnym make-upie. Jak to zazwyczaj bywa, nie obeszło się bez negatywnych komentarzy. Internauci uważają, że modelka ma zrobione rzęsy, usta i brwi, więc nie można mówić o braku makijażu.

Karolina Kempińska bez makijażu. Młodsza partnerka Krzysztofa Skiby prezentuje się w naturalnym wydaniu, kwiecień 2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *