Brutalne pobicie dziennikarza TVP. W sieci pojawiły się zdjęcia z zajścia

Nie milkną echa wczorajszych zatrzymań Romana Giertycha i biznesmena Ryszarda Krauzego. Sprawa budzi sporo kontrowersji, ale to, co właśnie ujrzało światło dzienne jest jeszcze bardziej szokujące. W Gdyni, pod domem Ryszarda Krauzego relację prowadziła ekipa Telewizji Polskiej. Podczas relacjonowania wydarzeń doszło do pobicia jednego z dziennikarzy TVP. Wiadomo już kto to zrobił. Sprawa tym bardziej szokuje.

Dziennikarz TVP brutalnie pobity podczas wykonywania obowiązków służbowych

„Dzisiaj w Gdyni operator TVP – wykonujący obowiązki służbowe – został zaatakowany i dotkliwie pobity. Nie ma zgody na przemoc! Wolność słowa to fundament demokracji. Liczę, że sprawca zostanie surowo ukarany” – przekazał na swoim Twitterze Jarosław Olechowski, szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

Na jego Twitterze pojawiły się też zdjęcia zakrwawionej twarzy operatora Telewizji Polskiej.

Do sprawy, również na Twitterze odniósł się także Wojciech Wybranowski z „Do Rzeczy”. „Syn Krauzego zwany „Małym Księciem Trójmiasta” zaatakował operatora kamery TVP, przewrócił na ziemię i kopał” – relacjonuje niebywałą sytuację.

Do zdarzenia doszło podczas przeszukania przez CBA willi Ryszarda Krauzego w Gdynii. Sam biznesmen był obecny w domu podczas czynności agentów Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Nie wiadomo, dlaczego jego syn postanowił w dotkliwy sposób zaatakować dziennikarza TVP. Nic nie tłumaczy takiego zachowania. Jeżeli te doniesienia się potwierdzą, to sprawiedliwość wymierzy sąd.

źródło: TVP Info, Twitter

  1. Gwiazda “M jak miłość” ma poważne problemy ze zdrowiem. Poruszający apel
  2. Dziecko wiło się z bólu i płakało, odesłano je z kwitkiem ze szpitala. Opis matki przeraża
  3. Znany dziennikarz TVN zatrzymany przez CBA. Chodzi o milion złotych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *