Gwiazda „M jak miłość” ma poważne problemy ze zdrowiem. Poruszający apel

Nie ma drugiego, tak bardzo popularnego serialu w Polsce, jakim jest „M jak miłość”. Popularna „eMka” co odcinek przyciąga wierne grono, milionów telewidzów. Dlatego też nie może dziwić fakt, że fanów interesuje nie tylko to, co dzieje się na szklanym ekranie, ale także w życiu prywatnym największych gwiazd ulubionego serialu. Po serii dobrych wiadomości, tym razem przyszła niestety pora na te złe. Jedna z aktorek przyznała, że ma poważne problemy ze zdrowiem. „Sprawiają mi okropny ból, wykańczają fizycznie i psychicznie” – mówi wprost.

Julia Wróblewska z „M jak miłość” ma poważne problemy ze zdrowiem

Jakiś czas temu aktorka, która w „M jak miłość” wciela się w rolę Zosi Warakomskiej przyznała, że od wielu lat walczy z poważnymi problemami natury psychicznej. Co tu dużo ukrywać, Julia Wróblewska miewa zaburzenia osobowości. Jednak tak dramatycznie, jak teraz, jeszcze nie było. Informuje o tym sama Wróblewska za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

„Jest źle. Jest bardzo źle. Jestem w ostrym epizodzie mojego zaburzenia i staram się sobie radzić. Zalewają mnie emocje, których nie chcę, ale nie umiem powstrzymać i sprawiają mi okropny ból, wykańczają fizycznie i psychicznie” – wyznaje w dramatycznych słowach Julia Wróblewska.

Wielu jej fanów jest przerażonych po tych słowach. Wszyscy zastanawiają się, czy aktorka znana z „M jak miłość” woła o pomoc oraz przede wszystkim, czy nie znalazła się w krytycznej sytuacji, na zakręcie swojego życia. Okazuje się jednak, że Julia Wróblewska w tym trudnym czasie może liczyć na wsparcie bliskich jej osób.

„Mam wsparcie, na pewno za jakiś czas z tego wyjdę (…) Nie chcę litości, nie chcę atencji z tego powodu” – pisze Wróblewska.

W jej, co tu dużo mówić, poruszającym wpisie zauważamy też, jak ważny jest dla niej kontakt z fanami. „Dziękuję za wsparcie i pytania jak się czuję. Dużo mi to daje” – napisała Julia Wróblewska. Oznajmiła jednak, że na najbliższy czas opuszcza media społecznościowe, aby jak najbardziej skoncentrować się na powrocie do normalnego życia.

Jak widać problemy natury psychicznej czy emocjonalnej dotyczą każdego z nas. Zwykłego człowieka czy nawet aktorkę występującą w „M jak miłość”, u której wydawałoby się, że niczego nie brakuje. Warto o tym pamiętać, że taka sytuacja może spotkać nawet naszych bliskich, dlatego tak ważny jest kontakt i trzymanie ręki na pulsie.

  1. Dziecko wiło się z bólu i płakało, odesłano je z kwitkiem ze szpitala. Opis matki przeraża
  2. Chciał okraść staruszkę. Widok, który zobaczył po otwarciu drzwi zapamięta do końca życia
  3. Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia. Jest podejrzany o zabójstwo żony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *