Danuta Martyniuk zrobiła sobie nos! To nie wszystko, jak teraz wygląda żona Zenona Martyniuka?

Danuta Martyniuk przez ostatnie lata przeszła sporą metamorfozę. Żona Zenka Martyniuka nie zatrzymuje się w dążeniu do osiągnięcia szczytu swojego piękna. Kobieta już planuje kolejne zabiegi, podkreślając przy tym, że nie chce przesadzić.

Metamorfoza Danuty Martyniuk zaczęła się od jej sylwetki. Małżonka znanego polskiego discopolowca w krótkim czasie zgubiła 15 kilogramów co zostało szybko zauważone przez fanów. Wszyscy zachwycali się jej nowym wyglądem.

Danuta Martyniuk planuje jeszcze kilka zabiegów

Kobieta ostatnio o sobie przypomniała pokazując się na ściance w całkiem nowym wydaniu. Danuta Martyniuk poddała się serii zabiegów odmładzających i zdecydowała się na korektę nosa! Okazuje się, że metamorfoza wciąż trwa i małżonka Zenona Martyniuka ma w planach kolejne poprawki.

– Ostatnio dosyć często bywam w klinice. Miałam niedawno softwave, stymulatory tkankowe, nici, 10 maja wracam znów na nici. Będziemy coś robić przy powiekach dolnych, żeby oko było bardziej otwarte… Później mam znowu lifting szyi i całego owalu twarzy… Jeszcze trochę przede mną, ale wszystko robię z umiarem – wyznała w rozmowie z Super Expressem żona słynnego discopolowca.

Danuta podkreśliła, że nie chce przesadzać z poprawkami. Jej zdaniem wiele zagranicznych celebrytek wyrządziło sobie szkodę przez nadmierną ingerencję w swój wygląd. Ukochana Zenona Martyniuka chce tego uniknąć.

Danuta Martyniuk operacje plastyczne, zabiegi, kwiecień 2023

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły