Kaczyński zapowiedział przełom. Zmiany dotkną wszystkich, „Polski Nowy Ład”

Jarosław Kaczyński najwyraźniej postanowił przestać biernie patrzeć, jak poparcie dla PiS spada. Szef rządzącego ugrupowania na przestrzeni ostatnich miesięcy musiał bardzo intensywnie myśleć o tym, co zmienić, by wyjść z kryzysu. I wygląda na to, że czekają nas rewolucyjne zmiany. Co kryje się pod hasłem „Polski Nowy Ład”? Otóż najprawdopodobniej to, na co wielu czeka.

Nie ma co do tego dyskusji: zdecydowana większość Polaków ma już dosyć pandemii. A mówiąc konkretniej: obostrzeń związanych z obecną sytuacją. Już od niemal roku chodzimy w maseczkach, zamknięte są wszelkie miejsca, w których zażywaliśmy rozrywki, a rząd z dnia na dzień zaskakuje nas czymś nowym. 

[irp posts=”4386″ name=”Patryk Jaki zapytał dziennikarkę TVN o zapisy Konstytucji. Nagranie stało się hitem sieci (WIDEO)”]

PiS ratuje się programem „Polski Nowy Ład”? Kaczyński ma plan, który dotyczy nas wszystkich

Nawet sympatycy PiS-u przyznają, że nie znoszenie restrykcji oraz wprowadzenie nowych, jest irytujące. Prezes Jarosław Kaczyński wie, że spora część potencjalnych wyborców poczuła niechęć do obecnego rządu w związku z – jak nazywają to przeciwnicy noszenia maseczek – przymusem do noszenia „kagańców”. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zasiłek pogrzebowy – kwota w 2021 roku. Polacy są oburzeni

Czy „Polski Nowy Ład”, którego szczegóły PiS poda 20 kwietnia, zniesie obowiązek noszenia maseczek? Niestety, niemal na pewno nie. Wiele wskazuje jednak na to, że zewsząd krytykowany za „zamknięcie kraju” rząd ogłosi poluzowanie niektórych obostrzeń. Szczegóły nowego programu, który – według oficjalnej strony PiS – ma być „powrotem do normalności”, wciąż są pilnie strzeżone. 

Zapewne zachowany zostanie dystans społeczny czy maseczki. Możemy natomiast mieć nadzieję, że już wkrótce – na określonych zasadach – spotkamy się w restauracjach. To jednak tylko dywagacje. Jeszcze niespełna tydzień dzieli nas od ogłoszenia „nowego ładu”. 

[irp posts=”4303″ name=”Zarobki Danuty Holeckiej. Prowadząca Wiadomości” TVP inkasuje co miesiąc ogromną kwotę”]

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły