Fani twierdzą, że córka Michała Wiśniewskiego jest jego kopią

Etiennette Wiśniewska jest trzecim dzieckiem Michała Wiśniewskiego. Fani zaczęli coraz częściej zwracać uwagę na podobieństwo młodej dziewczyny do jej sławnego ojca. Waszym zdaniem są podobni?

Etiennette jest córką Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak, dziewczyna zaczyna podbijać internet przy użyciu TikToka. Zdecydowana większość internautów zwróciła uwagę na podobieństwo Etiennette do jej znanego ojca.

Etiennette Wiśniewska niedawno skończyła 16 lat, okazuje się, że dziewczyna odziedziczyła talent muzyczny po rodzicach. Mieliśmy już okazję oglądać ją na scenie u boku Michała Wiśniewskiego. Nastolatka lubi eksperymentować ze stylem, to najwyraźniej też odziedziczyła po swoim tacie.

Etiennette Wiśniewska poszła w ślady rodziców

Dziewczynę niedawno mogliśmy oglądać w platynowym blondzie, później Etiennette postawiła na dwukolorową fryzurę, a teraz pokazała się swoim fanom w zielonych włosach! Córka Michała Wiśniewskiego prężnie działa w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 40 tysięcy internautów.

Etiennette działa też na TikToku, gdzie umieściła niedawno nagranie na którym tańczy do „Kryzysowej narzeczonej” zespołu Lady Punk. Internauci szybko zwrócili uwagę na fakt, iż nastolatka jest bardzo podobna do swojego ojca.

Etiennette Wiśniewska to skóra zdjęta z ojca, podobieństwo zniewala, kwiecień 2023

A waszym zdaniem, Etiennette jest podobna do Michała Wiśniewskiego?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *