Cezary Żak rozwodzi się? Jest komentarz aktora

Cezary Żak jest mężem Katarzyny Żak od 38 lat. Para od długiego czasu żyje szczęśliwie, niedawno nawet odnowili przysięgę małżeńską. Okazuje się, że plotki o rozwodzie małżonków powracają jak bumerang, aktor postanowił wypowiedzieć się na ten temat.

Cezary Żak się rozwodzi? Okazuje się, że od lat takie nagłówki pojawiają się i znikają. Media od dawna próbują rozwieść Katarzynę Żak z jej mężem. Aktorzy tworzą zgodne małżeństwo już od ponad 38 lat, co jest naprawdę imponującym wynikiem!

Cezary Żak mówi o rozwodzie. Temat powraca jak bumerang

Małżonkowie przeżyli wiele wzlotów i upadków, ale nie planują się rozwodzić. Niedawno odnowili nawet przysięgę małżeńską. Co ciekawe ceremonia odbyła się w Jeruzali, czyli w serialowych Wilkowyjach. Cezary Żak postanowił wypowiedzieć się na temat swoich corocznych rozwodów, które fundują mu media.

– Od kilku lat właśnie w sierpniu, w okolicach moich urodzin, zawsze pojawiają się artykuły o tym, że się rozwodzimy. To już stało się anegdotyczne. Nawet koledzy z branży się z tego śmieją i gdy przychodzą wakacje, mówią: „O, zaraz będą was rozwodzić!”. (śmiech) W tym roku czekaliśmy na to z Kasią i się nie zawiedliśmy – wyznał Cezary Żak w rozmowie z Plejadą.

Po wielu latach małżonkowie śmieją się z corocznych doniesień o ich rozwodzie, choć nie zawsze tak było. Lato zbliża się nieubłaganie, myślicie, że w niedługim czasie czeka nas kolejny rozwód Cezarego Żaka i Katarzyny Żak?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *