Co się stało z domem Szczeny z „Chłopaków do wzięcia”. Internet obiegło zaskakujące nagranie

Ryszard „Szczena” Dąbrowski zyskał popularność za sprawą programu „Chłopaki do wzięcia”. Niedawno internet obiegły informacje o złym stanie domu w, którym bohater popularnego serialu dokumentalnego mieszkał wraz z matką. Teraz podobno budynek zniknął!

Ryszard „Szczena” Dąbrowski zyskał rozpoznawalność w naszym kraju w czasie, gdy poszukiwał miłości w popularnym show Polsatu. Scena, w której kradnie matce rower jest już kultowa i na stałe zagościła w encyklopedii polskich memów.

Bohater programu ma problemy z prawem, aktualnie przybywa w zakładzie karnym. Sporo mówiło się o przestępstwach „Szczeny”, wspominano między innymi o oszustwach kredytowych i o prowadzeniu pojazdu pod wpływem alkoholu.

Dom Ryszarda Dąbrowskiego z „Chłopaków do wzięcia” został wyburzony?

Jakiś czas temu internet obiegły fotografię domu Ryszarda Dąbrowskiego, w którym mieszkał wraz z matką. Okazało się, że budynek jest w bardzo złym stanie i prawdopodobnie nikt tam już nie mieszka.

Internauci zastanawiali się, gdzie podziała się matka „Szczeny”? Podobno kobietę udało się odnaleźć, ma ona przebywać w domu pomocy społecznej, gdzie trafiła po udarze. Okazuje się, że to nie koniec tematu. Teraz pewien internauta twierdzi, że dom zniknął.

Na nagraniu można zobaczyć pusty teren, na którym miał stać kiedyś dom „Szczeny” z „Chłopaków do wzięcia”. Czy budynek został wyburzony? Internauci przewidują, że właśnie taki los spotkał dom rodzinny Ryszarda Dąbrowskiego.

Zburzyli dom Szczeny z "Chłopaków do wzięcia", kwiecień 2023

Zburzyli dom Szczeny z "Chłopaków do wzięcia", kwiecień 2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *