Roksana Węgiel w końcu wybuchła. „O co k***a chodzi?!”

Roksana Węgiel coraz częściej podkreśla, że nie jest już dzieckiem. Nowa płyta młodej wokalistki wywołała intensywną dyskusję w internecie. Piosenka „Jak na filmach” jest szczególnie omawiana. „O co k***a chodzi?!” pyta Roxie.

Roksana Węgiel rozpoczęła swoją karierę w bardzo młodym wieku. Początkowo popularność zawdzięczała swojej wygranej w „The Voice Kids”, później większą sławę przyniosło jej zwycięstwo w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Po tych wydarzeniach jej kariera zaczęła rozwijać się w zawrotnym tempie.

Spora grupa Fanów wokalistki nie dopuszcza do siebie, że Roksana Węgiel ma już 18 lat. Wszyscy widzą piosenkarkę jako małą dziewczynkę. Nic więc dziwnego, że wielkie poruszenie wywołał nowa relacja Roksany. Związała się ona z o 8 lat starszym Kevinem Mglejem.

Roksana Węgiel nie wytrzymała

Teraz Roxie stara się zerwać ze swoim grzecznym wizerunkiem, widać to dobrze w jej najnowszej płycie „13+5”. Utwory zostały ciepło przyjęte przez fanów, ale nie obyło się bez gorącej dyskusji. Chodzi dokładnie o tekst jednej z piosenek.

– Moje kroki głośne robią miejsce mi na OLiS.  Już od pięciu lat mam trzynaście, co z tym zrobić? Zanim znów napiszą, że makijaż mam za mocny. Anyone I want to be, to o co k***a chodzi? O co chodzi wam? Patrzy cały kraj. Osiemnaście lat, jak popełnię błędy to odpowiem za nie sama ja – śpiewa Roksana Węgiel w „Jak na filmach”.

Jesteście zaskoczeni przemianą piosenkarki?

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły