Koncesja dla TVN24. Magdalena Ogórek oburzona: „Nawołują do zamachu na wizji”

Koncesja dla TVN24 nadal nie została przyznana. KRRiT zwleka z decyzją, a przychylni rządowi dziennikarze pokazują przykłady oburzających zachowań, jakie mają miejsce na antenie stacji. Wieczorem Magdalena Ogórek zacytowała jeną z widzek „Szkła kontaktowego”, która została wpuszczona na wizję.

Jak już informowaliśmy, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nadal nie przyznała koncesji na kolejny okres dla TVN24. Obecna kończy się już za kilka miesięcy. Nie może zatem dziwić, że z każdym dniem niepokój rośnie. Pojawiają się obawy, że rządzący mogą wpływać na zarząd KRRiT.

Magdalena Ogórek cytuje panią Janinę z Warszawy. Groźby na antenie TVN24

W sobotni wieczór dr Magdalena Ogórek oglądała na antenie TVN24 „Szkło kontaktowe”. To mniej-więcej odpowiednik „W Tyle Wizji”, współprowadzonego w TVP Info przez dr Ogórek. W pewnym momencie padły słowa, które zszokowały dziennikarkę Telewizji Publicznej.

Do „Szkła kontaktowego” dodzwoniła się bowiem pani Janina z Warszawy – najpewniej radykalna przeciwniczka obecnego rządu.

„Szkło kontaktowe” kilka minut temu. Dzwoni pani Janina z Warszawy. „Jakbym mogła, to bym ich wszystkich wysadziła w powietrze”. Zero reakcji prowadzących – napisała wzburzona Magdalena Ogórek. I faktycznie, w takiej sytuacji mający kontrolę nad dyskusją dziennikarze powinni zwrócić uwagę, że takie słowa nie powinny padać na wizji.

To głównie za wpadki w tego typu programach KRRiT rozdaje kary. Teraz dziennikarze TVN24 zachowali się wyjątkowo nieroztropnie, gdyż – jak wiadomo – wciąż trwa batalia o przyznanie im koncesji na kolejny okres.

ZOBACZ TAKŻE
Dramatyczna scena na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka. Żona artysty nie wytrzymała

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły