Ewa Krawczyk w szczerym wywiadzie. Zdradziła sekret męża, który zszokował wszystkich

Dla Ewy Krawczyk śmierć męża była niczym sztylet w serce. Mogliśmy to zobaczyć chociażby podczas wczorajszego pogrzebu. Gdy Krzysztof Krawczyk był chowany, kobieta omal nie osunęła się na ziemię. TVP Info opublikowało dziś szczery wywiad z żoną legendarnego muzyka, który zmarł niemal tydzień temu.

[irp posts=”5023″ name=”Ewa Krawczyk – wiek. To zaskakujące, ile lat ma Ewa Krawczyk”]

[irp posts=”5041″ name=”Ile lat miał Krzysztof Krawczyk w chwili śmierci? Znamy przyczynę śmierci artysty”]

Również Warsaw Times relacjonowało wczorajszy pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Kamery uchwyciły ogromną rozpacz jego żony – Ewy. Załamana małżonka artysty miała nawet kłopoty z wypowiedzeniem kilku słów na pożegnanie.

Ewa Krawczyk w szczerym wywiadzie. Żona Krzysztofa Krawczyka zdradziła wspólny sekret

Od lat wiadomo, że Krzysztof Krawczyk był osobą wierzącą i praktykującą. Zresztą im był starszy, tym bardziej zbliżał się do Boga. Również Ewa Krawczyk – jak przyznaje – od dziecka jest osobą wierzącą. W życiu zmarłego w poniedziałek artysty był jednak okres (i to całkiem długi), w którym wszystko się zmieniło. Miał poważny powód, by odwrócić się od wiary i kościoła.

[irp posts=”4999″ name=”Są problemy z koncesją dla TVN24. Telewizja może przestać nadawać?”]

Na łamach TVP Info czytamy o dramatycznym przeżyciu Krzysztofa Krawczyka sprzed lat. Jego małżonka, Ewa, opowiedziała o nim jeszcze przed śmiercią ukochanego męża. Wywiad z żoną Krzysztofa Krawczyka, który przeprowadzono jeszcze za życia artysty, ukazał się w świątecznym wydaniu „Tygodnika Katolickiego Niedziela”.

Krawczykowie wiele przeszli – wyjątkowa rozmowa Ewą Krawczyk

Wystarczył jeden życiowy dramat, by młody Krzysztof Krawczyk zwątpił. Jak opowiada w rzeczonym wywiadzie Ewa Krawczyk, była to śmierć ojca. To po niej wrażliwy artysta miał na blisko dwie dekady „obrazić się” na Boga. Co ciekawe, wówczas nie chciał nawet obchodzić świąt. A przecież kojarzymy go z pięknymi kolędami.

„Nawet święta go nie interesowały. Zupełnie zerwał z wiarą, z Kościołem. A ja przeciwnie. Pochodzę z rodziny głęboko wierzącej. U nas modlitwa, Msza św., Różaniec – to są sprawy naturalne” – mówiła Ewa Krawczyk.

Zdążyła również opowiedzieć, jak bardzo religia była dla jej męża ważna w końcowych latach życia. „Więcej się modli, częściej chodzi do kościoła, przestrzega wszystkich zasad religijnych. Oboje uwielbiamy Triduum Paschalne i Gorzkie żale. Od półtora roku codziennie o 20.20 odmawiamy Różaniec z Telewizją Trwam. Jeżeli są w tym czasie inne programy, to je nagrywamy i oglądamy później. Dzień bez Różańca jest dla nas dniem straconym” – przyznała Krawczyk.

Śmierć Krzysztofa Krawczyka

Smutne wieści o odejściu artysty obiegły kraj w poniedziałek 5 kwietnia 2021 r. W pierwszych chwilach wielu miało jeszcze nadzieję, że to kolejny fake news krążący po mediach społecznościowych. Szybko jednak dziennikarzom Polsat News udało się potwierdzić dramatyczne informacje.

Krzysztof Krawczyk we wrześniu skończyłby 75 lat. Jego żona, Ewa Krawczyk, jest urodzona w 1960 roku i obecnie ma 61 lat.

[irp posts=”4978″ name=”Biedronka rozdaje produkty za darmo. W poniedziałek w sklepach będą tłumy”]

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły