Ewa Krawczyk – wiek. To zaskakujące, ile lat ma Ewa Krawczyk

Ile lat ma Ewa Krawczyk? Wiek artystki może być dla wielu zaskakujący. Była bowiem o kilkanaście lat młodsza od swojego męża, Krzysztofa, który odszedł 5 kwietnia 2021 r. 

[irp posts=”5015″ name=”Ewa Krawczyk w szczerym wywiadzie. Zdradziła sekret męża, który zszokował wszystkich”]

[irp posts=”5041″ name=”Ile lat miał Krzysztof Krawczyk w chwili śmierci? Znamy przyczynę śmierci artysty”]

We wrześniu Krzysztof Krawczyk skończyłby 75 lat. Niestety, choroba nie wybiera. 5 kwietnia 2021 r. legendarny artysta odszedł. Smutne wieści o jego śmierci obiegły kraj błyskawicznie. Osobiście lub korespondencyjnie pożegnali go najwięksi z Polaków. Z nami pozostała żona Krawczyka – Ewa, która podczas pogrzebu dosłownie tonęła we łzach.

Ewa Krawczyk – wiek. Ile lat ma żona Krzysztofa Krawczyka?

Urodzona w 1960 roku Ewa Krawczyk ma dziś 61 lat. Tyle właśnie lat miała w chwili śmierci ukochanego męża.

Krzysztof i Ewa Krawczyk

Z kolei Krzysztof Krawczyk urodził się 8 września 1946 w Katowicach. Za niespełna pięć miesięcy obchodziłby zatem swoje 75 urodziny. Zarówno on, jak i jego małżonka, zgodnie twierdzili, że na tym etapie życia taka różnica wieku nie jest już odczuwalna. Dzieliło ich 13 lat.

ile lat ma Ewa Krawczyk wiek Krzysztof Krawczyk

Odejście Krzysztofa Krawczyka

Na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka zgromadziły się tłumy. Trudno się dziwić, bowiem śmierć artysty mocno dotknęła nie tylko jego najbliższych, ale całą opinię publiczną. Podobnie jak przed rokiem Pawła Królikowskiego, tak i Krzysztofa Krawczyka, chciał pożegnać każdy, kto miał taką możliwość.

Jak mocno Ewa Krawczyk przeżyła śmierć męża, mogliśmy zobaczyć podczas pogrzebu. Gdy pochówek dobiegał końca, zalana łzami kobieta dosłownie upadła na ziemię. Na szczęście pomogły jej dwie towarzyszące jej kobiety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *