Piotr Fronczewski pracuje i ma się dobrze. Właśnie nagrał podcast dla „GW”

Sprzeczne informacje na temat stanu zdrowia Piotra Fronczewskiego pojawiały się w mediach od wielu miesięcy. Kilka dni temu zdementowaliśmy skandaliczną plotkę o tym, że aktor nie żyje. Dziś usłyszeliśmy głos samego zainteresowanego – poprowadził podcast „Mistrzowie Słowa”.

Stan zdrowia Piotra Fronczewskiego od dłuższego czasu wzbudza zainteresowanie mediów plotkarskich. Jeden z tabloidów donosił nawet o rzekomo tragicznym stanie artysty i konieczności natychmiastowego przeprowadzenia poważnej operacji. Fronczewski już w styczniu zdementował jednak te plotki.

Piotr Fronczewski udzielił głosu w nowym podcaście

Dziś „Gazeta Wyborcza” obchodzi rocznicę wydania pierwszego numeru. To właśnie 8 maja, 1989 roku, pismo rozpoczęło swoją działalność. Z tej okazji Agora zaprosiła do studia właśnie Fronczewskiego.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Piotr Fronczewski odniósł się do skandalicznych informacji na swój temat

„Pierwszy numer „Gazety Wyborczej” ukazał się 8 maja 1989 r. W środku był m.in. program wyborczy Komitetu Obywatelskiego „Solidarność”, a na pierwszej stronie – tekst Lecha Wałęsy i wstępniak zespołu redakcyjnego” – czytamy na stronie tok.fm. Z okazji jubileuszu, Agora opublikowała podcast, który czyta Piotr Fronczewski. Jak zatem widać, aktor ma się dobrze. Pracuje i wciąż koi głosem dusze słuchaczy.

Posłuchać rzeczonego nagrania można poniżej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *