Zmiany kadrowe w „Pytaniu na śniadanie”. Nowa prowadząca jest już wszystkim dobrze znana

Okazuje się, że w „Pytaniu na Śniadanie” szykują się spore zmiany. W popularnym programie śniadaniowym ma pojawić się nowa prowadząca, która jest już znana w TVP. 

„Pytanie na Śniadanie” przez lata swojej emisji zgromadziło rzeszę wiernych fanów i stało się jednym z popularniejszych programów śniadaniowych w Polsce. W tej chwili w show TVP możemy oglądać pięć par prowadzących. Okazuje się, że w planach są pewne zmiany w obsadzie.

„Pytanie na Śniadanie”. Wielki powrót Anny Popek

Na oficjalnym profilu „Pytania na Śniadanie” w mediach społecznościowych pojawiła się informacja. Do programu po latach ma wrócić Anna Popek. Nowa prowadząca pojawiła się już w przeszłości w programie. Dziennikarka była obecna w śniadaniówce od samego jej początku, odeszła po 14 latach by zająć się innym projektem.

– Anna Popek wraca do „Pytania na Śniadanie”. Ania przywita się z wami już jutro o 7:30! Bądźcie z nami – możemy przeczytać na oficjalnym profilu „PnŚ” w mediach społecznościowych.

W „Pytaniu na Śniadanie” w tym momencie możemy oglądać Katarzynę Cichopek z Maciejem Kurzajewskim, Izabellę Krzan z Tomaszem Kammelem, Idę Nowakowską z Tomaszem Wolnym, Małgorzatę Opczowską z Łukaszem Nowickim i Małgorzatę Tomaszewską z Aleksandrem Sikorą. Nie wiadomo czy Anna Popek zastąpi któregoś z obecnych prowadzących.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły