Cleo nie chodzi do kościoła. Piosenkarka wyjaśnia dlaczego

Cleo w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła swoje plany na zbliżające się święta Wielkanocne. Okazuje się, że piosenkarka nie wybiera się do kościoła. Dlaczego?

Cleo jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek w naszym kraju. Od jakiegoś czasu możemy ją zobaczyć w roli jurorki w „The Voice Kids”. Artystka cieszy się naprawdę dużą sympatią wśród Polaków, jej piosenki zna prawie każdy.

Wokalistka w rozmowie z Super Expressem wyjawiła swoje plany na zbliżający się świąteczny weekend. Cleo zazwyczaj święta spędza w swoim rodzinnym mieście, tak też ma być i tym razem. Artystka planuje udać się do Szczecina, gdzie będzie wypoczywać w rodzinnym gronie.

Cleo jest wierząca, ale nie chodzi do kościoła

Cleo nie ukrywa faktu, iż jest osobą wierzącą. Okazuje się jednak, że nie planuje wizyty w kościele w związku z najważniejszym katolickim świętem. Piosenkarka wyjaśniła czym motywowana jest jej decyzja.

– Zawsze chodziliśmy do kościoła, ale po pandemii jakoś przestaliśmy. Staram się dbać w tym okresie grypowo-przeziębieniowym o rodziców i o brata też się martwię, więc od jakiegoś czasu unikamy wizyt z uwagi na tłumy – tłumaczyła Cleo.

Sytuacja ta może być spowodowana faktem, iż brat bliźniak piosenkarki przeszedł w ostatnim czasie poważną operację, zdradza Super Express. Zabieg przyczynił się do obniżenia odporności mężczyzny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *