Katarzyna Cichopek pokazała córkę. Helenka to skóra zdjęta z matki!

Katarzyna Cichopek przebywa w tej chwili na egzotycznych wakacjach. Aktorka postanowiła zabrać ze sobą swoją 9-letnią córkę, Helenkę. Trzeba przyznać, że dziewczynka jest bardzo podobna do matki.

Gwiazda „M jak miłość” zgodnie ze swoimi zapowiedziami wybrała się za granicę, gdzie zamierza wypocząć. Nic w tym dziwnego w końcu w otoczeniu Kasi Cichopek w ostatnim czasie dzieje się dużo. Media od miesięcy rozpisują się o jej życiu.

Wszystko zaczęło się od jej rozwodu z Marcinem Hakielem. Później aktorka związała się z Maciejem Kurzajewskim, a jego eksżona Paulina Smaszcz sprawiła, że zainteresowanie parą wzrosło. Jakby tego było mało, gwiazda „Ma jak miłość” stworzyła własną markę kosmetyczną, która ostatnio miała swoją premierę.

Kasia Cichopek w Dubaju z córką Helenką

Teraz sytuacja wydaje się uspokajać, byli małżonkowie sprawują naprzemienną opiekę nad dziećmi. Marcin Hakiel spędza teraz czas z 13-letnim synem Adamem. Mała Helenka wybrała się z mamą na wakacje. Katarzyna Cichopek na bieżąco relacjonuje swój urlop w mediach społecznościowych.

Na Instagramie gwizdy „M jak miłość” mogliśmy podziwiać piękne widoki prosto z Dubaju. Na jednej fotografii mamy okazję zobaczyć 9-letnią Helenkę. Trzeba przyznać, że dziewczynka jest podobna do matki, widać to szczególnie po jej uśmiechu.

Kasia Cichopek pokazała córkę, Helenkę, kwiecień 2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *