Katarzyna Cichopek pokazała córkę. Helenka to skóra zdjęta z matki!

Katarzyna Cichopek przebywa w tej chwili na egzotycznych wakacjach. Aktorka postanowiła zabrać ze sobą swoją 9-letnią córkę, Helenkę. Trzeba przyznać, że dziewczynka jest bardzo podobna do matki.

Gwiazda „M jak miłość” zgodnie ze swoimi zapowiedziami wybrała się za granicę, gdzie zamierza wypocząć. Nic w tym dziwnego w końcu w otoczeniu Kasi Cichopek w ostatnim czasie dzieje się dużo. Media od miesięcy rozpisują się o jej życiu.

Wszystko zaczęło się od jej rozwodu z Marcinem Hakielem. Później aktorka związała się z Maciejem Kurzajewskim, a jego eksżona Paulina Smaszcz sprawiła, że zainteresowanie parą wzrosło. Jakby tego było mało, gwiazda „Ma jak miłość” stworzyła własną markę kosmetyczną, która ostatnio miała swoją premierę.

Kasia Cichopek w Dubaju z córką Helenką

Teraz sytuacja wydaje się uspokajać, byli małżonkowie sprawują naprzemienną opiekę nad dziećmi. Marcin Hakiel spędza teraz czas z 13-letnim synem Adamem. Mała Helenka wybrała się z mamą na wakacje. Katarzyna Cichopek na bieżąco relacjonuje swój urlop w mediach społecznościowych.

Na Instagramie gwizdy „M jak miłość” mogliśmy podziwiać piękne widoki prosto z Dubaju. Na jednej fotografii mamy okazję zobaczyć 9-letnią Helenkę. Trzeba przyznać, że dziewczynka jest podobna do matki, widać to szczególnie po jej uśmiechu.

Kasia Cichopek pokazała córkę, Helenkę, kwiecień 2023

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły