Warszawa. Pogoda długoterminowa na weekend 07.08 – 09.08

Choć dopiero rozpoczął się nowy tydzień, to warto przyjrzeć się, jak będzie wyglądała pogoda w Warszawie w przyszły weekend. Według niektórych meteorologów mogą to być ostatnie podrygi lata. Warto więc skorzystać z pogody i udać się chociażby na aktywny wypoczynek.

Pogoda na weekend w Warszawie

Przed nami bardzo gorący weekend 07.08 – 09.08. W piątek termometry wskażą 30 stopni Celsjusza. W sobotę 31, a w niedzielę ponownie 30. W nocy temperatura w każdy ze wskazanych dni nie powinna spaść poniżej 17 stopni Celsjusza.

Na weekend meteorolodzy nie zapowiadają opadów deszczu, ani innych groźnych zjawisk meteorologicznych. Wiatr będzie osiągał maksymalnie 10 kilometrów na godzinę – przeważnie z kierunku wschodniego. Na niebie dominować będzie słońce, choć w niektórych fragmentach dnia może zostać zasłonięte przez niewielkie chmury. Jak już wspomnieliśmy, nie zwiastuje to jednak opadów deszczu, a jedynie przelotne zachmurzenie.

Reasumując, według najnowszych prognoz meteorologów, w weekend będzie dopisywać pogoda. Warszawa i jej ulice, skwery oraz parki mogą okazać się atrakcyjne nie tylko dla miejscowych, ale także dla turystów

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły