Były trener Legii Warszawa zwolniony z kolejnego klubu. Na stanowisku wytrzymał tyko dwa i pół miesiąca

Ricardo Sa Pinto nie jest już trenerem brazylijskiego klubu Vasco da Gama. Portugalczyk, który w przeszłości pracował w Legii Warszawa, na nowym stanowisku wytrzymał jedynie dwa i pół miesiąca.

– Ricardo Sa Pinto nie jest już trenerem piłkarzy Vasco da Gama – poinformował klub z Rio de Janeiro, w którym 48-letni Portugalczyk pracował od 14 października. Od sierpnia 2018 do kwietnia 2019 roku prowadził z kolei Legię Warszawa.

Legia Warszawa była prowadzona przez Sa Pinto od 13 sierpnia 2018 roku do 2 kwietnia 2019 roku. Jego następca – Aleksandar Vuković – nie zdołał już odwrócić losów sezonu. Mistrzem Polski sezonu 2018/2019 został Piast Gliwice.

Ricardo Sa Pinto zwolniony z kolejnego klubu

Ricardo Sa Pinto po odejściu z Legii Warszawa przez kilka miesięcy prowadził portugalską Bragę, a od października tego roku był szkoleniowcem brazylijskiego Vasco da Gama. Kilka tygodni temu pojawiła się nawet informacja, że do swojego zespołu chce ściągnąć inną niepokorną postać – Mario Balotellego.

W piętnastu spotkaniach prowadzony przez niego zespół odniósł zaledwie trzy zwycięstwa oraz zaliczył po sześć porażek i remisów.

Po 27 ligowych kolejkach, Vasco zajmuje czwarte od końca miejsce w tabeli brazylijskiej ekstraklasy. Jest to pierwsze miejsce w strefie spadkowej, przy czym drużyna ma do rozegrania jedno zaległe spotkanie.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły