Dramat na Targówku. 31-latek chciał popełnić samobójstwo

Policjanci z Targówka odnaleźli w lesie zaginionego 31-latka. Jak się okazało, próbował popełnić samobójstwo. Na szczęście mundurowi zdążyli w ostatniej chwili. Zziębniętego mężczyznę funkcjonariusze przekazali wezwanym ratownikom medycznym. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Było chwilę przed 20.00, kiedy mieszkanka dzielnicy zadzwoniła na numer alarmowy po tym, jak jej partner wyszedł z domu mówiąc, że chce popełnić samobójstwo. Policjanci od razu skontaktowali się telefonicznie ze zgłaszającą, która opowiedziała im całą sytuację.

– St. sierż. Filip Bekker i st. sierż. Mateusz Biernacki zdecydowali się skontrolować najbliższy las. Po pewnym czasie zauważyli poświatę telefonu leżącego na ziemi, a przy nim mężczyznę stojącego na taborecie z liną holowniczą na szyi – przekazuje mł. asp. Irmina Sulich.

Warszawa. Mężczyzna chciał popełnić samobójstwo

Dzięki szybkiej reakcji policjantów udało się w ostatniej chwili uratować 31-latka. Mężczyzna był wyziębiony, nie mógł iść o własnych siłach. Mieszkaniec Targówka został przekazany pod opiekę lekarską. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Policjanci znaleźli się we właściwym miejscu i czasie. Wiedzieli co robić i zrobili to, jak należy. Dzięki temu uratowali mężczyznę przed niepotrzebną śmiercią.

– Niestety nie zawsze pomoc przychodzi na czas, dlatego zachęcamy, aby w razie potrzeby, korzystać z pomocy. Pomocy w sytuacjach kryzysowych na terenie całego kraju można szukać, dzwoniąc na numer alarmowy 112 lub Kryzysowy Telefon Zaufania pod nr 116 123 i Młodzieżowy Telefon Zaufania pod nr 116 111 – podkreśla w komunikacie Stołeczna Policja.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły