Dramat na Targówku. 31-latek chciał popełnić samobójstwo

Policjanci z Targówka odnaleźli w lesie zaginionego 31-latka. Jak się okazało, próbował popełnić samobójstwo. Na szczęście mundurowi zdążyli w ostatniej chwili. Zziębniętego mężczyznę funkcjonariusze przekazali wezwanym ratownikom medycznym. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Było chwilę przed 20.00, kiedy mieszkanka dzielnicy zadzwoniła na numer alarmowy po tym, jak jej partner wyszedł z domu mówiąc, że chce popełnić samobójstwo. Policjanci od razu skontaktowali się telefonicznie ze zgłaszającą, która opowiedziała im całą sytuację.

– St. sierż. Filip Bekker i st. sierż. Mateusz Biernacki zdecydowali się skontrolować najbliższy las. Po pewnym czasie zauważyli poświatę telefonu leżącego na ziemi, a przy nim mężczyznę stojącego na taborecie z liną holowniczą na szyi – przekazuje mł. asp. Irmina Sulich.

ZOBACZ TAKŻE
J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Warszawa. Mężczyzna chciał popełnić samobójstwo

Dzięki szybkiej reakcji policjantów udało się w ostatniej chwili uratować 31-latka. Mężczyzna był wyziębiony, nie mógł iść o własnych siłach. Mieszkaniec Targówka został przekazany pod opiekę lekarską. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

ZOBACZ TAKŻE
Biden szokuje pierwszymi decyzjami. Kobieta obejmie takie stanowisko po raz pierwszy w historii

Policjanci znaleźli się we właściwym miejscu i czasie. Wiedzieli co robić i zrobili to, jak należy. Dzięki temu uratowali mężczyznę przed niepotrzebną śmiercią.

– Niestety nie zawsze pomoc przychodzi na czas, dlatego zachęcamy, aby w razie potrzeby, korzystać z pomocy. Pomocy w sytuacjach kryzysowych na terenie całego kraju można szukać, dzwoniąc na numer alarmowy 112 lub Kryzysowy Telefon Zaufania pod nr 116 123 i Młodzieżowy Telefon Zaufania pod nr 116 111 – podkreśla w komunikacie Stołeczna Policja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie...

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Nowe artykuły

Rząd zapowiada podwyżki dla medyków. Kwota jest zaskakująca

Nie ulega wątpliwości, że medycy znajdują się w grupie największego ryzyka zakażenia wirusem Covid-19. W trudnym czasie pandemii, personel pracuje przez wiele godzin, niejednokrotnie...

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie są sympatykami obecnej władzy, przecierają oczy ze zdumienia. W końcu,...

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...