Legia Warszawa nie poleci do Turcji. Obóz jednak u szejków?

Wszystko wskazuje na to, że Legia Warszawa w styczniu nie poleci na obóz przygotowawczy do Turcji. Tak pierwotnie planowano, ale teraz te plany miały się zmienić. Serwis Legia.net informuje, że mistrzowie Polski do rundy rewanżowej PKO BP Ekstraklasy przygotowywać się będą w Dubaju.

To w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Legia Warszawa ma przygotowywać się do rundy rewanżowej PKO BP Ekstraklasy. – Jeden ze sponsorów wyszedł jednak z propozycją organizacji zgrupowania w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i wszystko wskazuje na to, że to tam legioniści udadzą się w styczniu – informuje serwis Legia.net.

Dubaj to nie tylko miejsce, w którym wypoczywają piłkarze. Urlopy spędzają tam największe gwiazdy światowej piłki, w tym m.in. Robert Lewandowski.

W Dubaju równie często przygotowują się drużyny piłkarskie i to z europejskiego topu. W tym roku swój obóz przygotowawczy miał m.in. Arsenal. Wcześniej w tym samym miejscu trenowała chociażby Borussia Dortmund czy Real Madryt.

Teraz do tego grona może dołączyć Legia Warszawa. Okazuje się bowiem, że to Dubaj złożył klubom bardzo korzystne oferty, względem tego, co proponowano w Turcji. Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich wybierają się tam silne europejskie kluby. Obozy spędzą tam m.in. Zenit St. Patersburg czy Ludogorets Razgrad. – Będzie więc łatwiej o wymagających sparingpartnerów – podkreśla Legia.net.

Po 11.kolejkach PKO BP Ekstraklasy Legia Warszawa z 23. punktami na koncie zajmuje 2.miejsce w tabeli. Do liderującego Rakowa Częstochowa podopieczni Czesława Michniewicza tracą jeden punkt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *