Zaskakująca teza Stanowskiego odnośnie występu Lewandowskiego z Andorą. “Nietrudno o wniosek”

Krzysztof Stanowski skomentował kontuzję Roberta Lewandowskiego. Postawił przy tym dość niespodziewaną tezę.

Kontuzja Roberta Lewandowskiego zasmuciła kibiców. Nasz kapitan doznał urazu w starciu z Andorą i nie pojedzie na mecz z Anglią. To ogromne osłabienie drużyny Paulo Sousy.

To, iż Lewandowski nie zagra na Wembley potwierdził już oficjalnie PZPN. “Robert Lewandowski z powodu urazu nie zagra w środowym meczu eliminacji mistrzostw świata 2022 przeciwko Anglii w Londynie. Badania kliniczne i obrazowe wykazały uszkodzenie więzadła pobocznego prawego kolana. Krótki czas pozostający do kolejnego meczu kadry wyklucza udział kapitana reprezentacji w tym spotkaniu. Wiązałoby się to ze zbyt dużym ryzykiem pogłębienia urazu. Taka decyzja jest jedyną słuszną, mając na uwadze zbliżający się turniej EURO 2020” – podano w komunikacie.

ZOBACZ TAKŻE
Stal Mielec ma nowego trenera. To Włodzimierz Gąsior

Fakt, iż nasz kapitan nie wystąpi na Wembley skomentował również dziennikarz Krzysztof Stanowski. Współtwórca Kanału Sportowego oraz założyciel Weszło.com postawił przy tym, jak zwykle, dość kontrowersyjną tezę.

Stanowski postawił kontrowersyjną tezę. Chodzi o występ Lewandowskiego z Andorą

Stanowski przyznaje, że patrząc dziś na fakt, iż Lewandowski doznał kontuzji, można postawić pytanie, w jakim celu ryzykowano jego zdrowie w meczu z tak słabym rywalem.

“Z jednej strony można zadać pytanie, po co ryzykowano zdrowie Lewandowskiego w meczu z Andorą” – napisał. Po chwili dodał jednak, że bez napastnika Bayernu Monachium… moglibyśmy europejskiego słabeusza wcale nie pokonać.

ZOBACZ TAKŻE
Stal Mielec ma nowego trenera. To Włodzimierz Gąsior

“Z drugiej nie trudno o wniosek, że bez niego moglibyśmy tego meczu nie wygrać” – stwierdził.

“I te dywagacje, jak z Glikiem, po co grali w siatkonogę przed MŚ? A po co oni w ogóle grają w piłkę, przecież jakby nie grali, to i kontuzji by nie było” – uważa jeden z internautów. “Trochę inny stan faktyczny. Glik trenował i miał niefart. Lewandowski zagrał z półamatorami, którzy cały czas uciekali się do fauli. To można było przewidzieć i temu zapobiec, akcji z Glikiem, nie” – odpisał mu kolejny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Zaskakująco bliski termin. Przedstawiciel rządu powiedział, kiedy całkowicie otworzą szkoły

Jeszcze w ubiegłym miesiącu wydawało się, że całkowite otwarcie szkół będzie następowało powoli i...

Nowe artykuły

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...

Śląsk: kontrowersyjny projekt. Powstanie osiedle „wolne od dzieci”

Pomysł, by powstało osiedle, przeznaczone wyłącznie dla dorosłych, ma całkiem racjonalne uzasadnienie. Coraz więcej par w Polsce decyduje się na życie bez potomstwa. Jednak,...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała Polska, a przede wszystkim przedsiębiorcy, liczący na luzowanie obostrzeń. Niestety,...