W tym momencie Lewandowski doznał kontuzji. Niespodziewana reakcja Bońka (WIDEO)

Robert Lewandowski doznał kontuzji i nie zagra na Wembley. W sieci pojawił się fragment, na którym widać moment, gdy “Lewy” odniósł uraz. Całość skomentował prezes PZPN – Zbigniew Boniek.

Robert Lewandowski był bohaterem meczu z Węgrami i Andorą. W starciu z wyżej notowanym rywalem strzelił gola dającego nam remis, natomiast w spotkaniu z Andorą wpisał się na listę strzelców dwukrotnie i poprowadził zespół do zwycięstwa.

Niestety, mecz z Andorą “Lewy” okupił kontuzją. Przez to nie wystąpi w najbliższym meczu z Anglią, co stanowi dla nas nienajlepszy prognostyk. Kiedy Lewandowski doznał kontuzji?

Pokazać to postanowili przedstawiciele TVP Sport. Opublikowali na Twitterze nagranie, gdzie widać moment, w którym Lewandowski został ostro potraktowany przez piłkarza z Andory. Całość skomentował również Zbigniew Boniek.

Pokazali moment, gdy Lewandowski doznał kontuzji. Niespodziewana reakcja Bońka

“Feralny moment… w tej sytuacji 𝐑𝐨𝐛𝐞𝐫𝐭 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐢 doznał urazu, który wykluczył go ze środowego meczu z Anglią na Wembley” – czytamy w opisie filmu TVP Sport.

Nagranie skomentował Zbigniew Boniek, który zamieścił na Twitterze… żartobliwy wpis. Stwierdził w nim, że winny kontuzji Lewandowskiego jest Krzysztof Piątek, który nie wykorzystał dogodnej okazji do strzelenia gola.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie...

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Nowe artykuły

Rząd zapowiada podwyżki dla medyków. Kwota jest zaskakująca

Nie ulega wątpliwości, że medycy znajdują się w grupie największego ryzyka zakażenia wirusem Covid-19. W trudnym czasie pandemii, personel pracuje przez wiele godzin, niejednokrotnie...

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie są sympatykami obecnej władzy, przecierają oczy ze zdumienia. W końcu,...

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...