W tym momencie Lewandowski doznał kontuzji. Niespodziewana reakcja Bońka (WIDEO)

Robert Lewandowski doznał kontuzji i nie zagra na Wembley. W sieci pojawił się fragment, na którym widać moment, gdy „Lewy” odniósł uraz. Całość skomentował prezes PZPN – Zbigniew Boniek.

Robert Lewandowski był bohaterem meczu z Węgrami i Andorą. W starciu z wyżej notowanym rywalem strzelił gola dającego nam remis, natomiast w spotkaniu z Andorą wpisał się na listę strzelców dwukrotnie i poprowadził zespół do zwycięstwa.

Niestety, mecz z Andorą „Lewy” okupił kontuzją. Przez to nie wystąpi w najbliższym meczu z Anglią, co stanowi dla nas nienajlepszy prognostyk. Kiedy Lewandowski doznał kontuzji?

Pokazać to postanowili przedstawiciele TVP Sport. Opublikowali na Twitterze nagranie, gdzie widać moment, w którym Lewandowski został ostro potraktowany przez piłkarza z Andory. Całość skomentował również Zbigniew Boniek.

Pokazali moment, gdy Lewandowski doznał kontuzji. Niespodziewana reakcja Bońka

„Feralny moment… w tej sytuacji ?????? ??????????? doznał urazu, który wykluczył go ze środowego meczu z Anglią na Wembley” – czytamy w opisie filmu TVP Sport.

Nagranie skomentował Zbigniew Boniek, który zamieścił na Twitterze… żartobliwy wpis. Stwierdził w nim, że winny kontuzji Lewandowskiego jest Krzysztof Piątek, który nie wykorzystał dogodnej okazji do strzelenia gola.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *