W tym momencie Lewandowski doznał kontuzji. Niespodziewana reakcja Bońka (WIDEO)

Robert Lewandowski doznał kontuzji i nie zagra na Wembley. W sieci pojawił się fragment, na którym widać moment, gdy „Lewy” odniósł uraz. Całość skomentował prezes PZPN – Zbigniew Boniek.

Robert Lewandowski był bohaterem meczu z Węgrami i Andorą. W starciu z wyżej notowanym rywalem strzelił gola dającego nam remis, natomiast w spotkaniu z Andorą wpisał się na listę strzelców dwukrotnie i poprowadził zespół do zwycięstwa.

Niestety, mecz z Andorą „Lewy” okupił kontuzją. Przez to nie wystąpi w najbliższym meczu z Anglią, co stanowi dla nas nienajlepszy prognostyk. Kiedy Lewandowski doznał kontuzji?

Pokazać to postanowili przedstawiciele TVP Sport. Opublikowali na Twitterze nagranie, gdzie widać moment, w którym Lewandowski został ostro potraktowany przez piłkarza z Andory. Całość skomentował również Zbigniew Boniek.

Pokazali moment, gdy Lewandowski doznał kontuzji. Niespodziewana reakcja Bońka

„Feralny moment… w tej sytuacji ?????? ??????????? doznał urazu, który wykluczył go ze środowego meczu z Anglią na Wembley” – czytamy w opisie filmu TVP Sport.

Nagranie skomentował Zbigniew Boniek, który zamieścił na Twitterze… żartobliwy wpis. Stwierdził w nim, że winny kontuzji Lewandowskiego jest Krzysztof Piątek, który nie wykorzystał dogodnej okazji do strzelenia gola.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły