Legia Warszawa. Z klubu odchodzi kolejny zawodnik. Kibice mogą żałować

Legia Warszawa. Domagoj Antolić nie będzie już zawodnikiem Legii Warszawa. Jego kontrakt z klubem wygasa wraz z końcem roku i wiemy już na pewno, że nie zostanie on przedłużony. Piłkarz 1 stycznia 2021 będzie dostępny na rynku za darmo.

– On wiedział o tym wcześniej, że nie przedłużymy z nim umowy. Żałuję bardzo, że nie był zdrowy i nie zagrał w meczu ze Stalą Mielec – przyznaje trener Czesław Michniewicz w rozmowie dla legia.com.

– Wiadomo – umowa wygasa Antoliciowi, który już pożegnał się z drużyną. Żałuję bardzo, że nie był zdrowy, żeby zagrać w ostatnim meczu – dodał.

Legia Warszawa pożegnała się już z czterema zawodnikami

Środkowy pomocnik kończy swoją przygodę z Legią na 98 meczach. Zdobył w nich 4 bramki. 30-letni Antolić spędził w Warszawie równe trzy lata. Sięgnął po dwa tytuły mistrza Polski i po Puchar Polski. Szczególnie w ostatnim sezonie był wiodącym zawodnikiem klubu.

To czwarty piłkarz, który w ostatnim czasie pożegnał się z Legią Warszawa. Wcześniej klub poinformował o rozstaniach z Pawłem Stolarskim, Williamem Remym oraz Vamarą Sanogo. Tylko ten pierwszy znalazł sobie już nowy klub – od stycznia grać będzie w Pogoni Szczecin.

Legia Warszawa 6 stycznia wyleci na obóz przygotowawczy do Dubaju. Pierwszy „wiosenny” mecz w PKO BP Ekstraklasie rozegra w ostatni weekend stycznia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *