Legia Warszawa. Z klubu odchodzi kolejny zawodnik. Kibice mogą żałować

Legia Warszawa. Domagoj Antolić nie będzie już zawodnikiem Legii Warszawa. Jego kontrakt z klubem wygasa wraz z końcem roku i wiemy już na pewno, że nie zostanie on przedłużony. Piłkarz 1 stycznia 2021 będzie dostępny na rynku za darmo.

– On wiedział o tym wcześniej, że nie przedłużymy z nim umowy. Żałuję bardzo, że nie był zdrowy i nie zagrał w meczu ze Stalą Mielec – przyznaje trener Czesław Michniewicz w rozmowie dla legia.com.

– Wiadomo – umowa wygasa Antoliciowi, który już pożegnał się z drużyną. Żałuję bardzo, że nie był zdrowy, żeby zagrać w ostatnim meczu – dodał.

Legia Warszawa pożegnała się już z czterema zawodnikami

Środkowy pomocnik kończy swoją przygodę z Legią na 98 meczach. Zdobył w nich 4 bramki. 30-letni Antolić spędził w Warszawie równe trzy lata. Sięgnął po dwa tytuły mistrza Polski i po Puchar Polski. Szczególnie w ostatnim sezonie był wiodącym zawodnikiem klubu.

To czwarty piłkarz, który w ostatnim czasie pożegnał się z Legią Warszawa. Wcześniej klub poinformował o rozstaniach z Pawłem Stolarskim, Williamem Remym oraz Vamarą Sanogo. Tylko ten pierwszy znalazł sobie już nowy klub – od stycznia grać będzie w Pogoni Szczecin.

Legia Warszawa 6 stycznia wyleci na obóz przygotowawczy do Dubaju. Pierwszy „wiosenny” mecz w PKO BP Ekstraklasie rozegra w ostatni weekend stycznia.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły