Legia Warszawa. Z klubu odchodzi kolejny zawodnik. Kibice mogą żałować

Legia Warszawa. Domagoj Antolić nie będzie już zawodnikiem Legii Warszawa. Jego kontrakt z klubem wygasa wraz z końcem roku i wiemy już na pewno, że nie zostanie on przedłużony. Piłkarz 1 stycznia 2021 będzie dostępny na rynku za darmo.

– On wiedział o tym wcześniej, że nie przedłużymy z nim umowy. Żałuję bardzo, że nie był zdrowy i nie zagrał w meczu ze Stalą Mielec – przyznaje trener Czesław Michniewicz w rozmowie dla legia.com.

– Wiadomo – umowa wygasa Antoliciowi, który już pożegnał się z drużyną. Żałuję bardzo, że nie był zdrowy, żeby zagrać w ostatnim meczu – dodał.

Legia Warszawa pożegnała się już z czterema zawodnikami

Środkowy pomocnik kończy swoją przygodę z Legią na 98 meczach. Zdobył w nich 4 bramki. 30-letni Antolić spędził w Warszawie równe trzy lata. Sięgnął po dwa tytuły mistrza Polski i po Puchar Polski. Szczególnie w ostatnim sezonie był wiodącym zawodnikiem klubu.

ZOBACZ TAKŻE
K. Boczek o skutkach demonstracji; „Wyła z bólu, gdy jej wykręcali ręce”
ZOBACZ TAKŻE
K. Boczek o skutkach demonstracji; „Wyła z bólu, gdy jej wykręcali ręce”

To czwarty piłkarz, który w ostatnim czasie pożegnał się z Legią Warszawa. Wcześniej klub poinformował o rozstaniach z Pawłem Stolarskim, Williamem Remym oraz Vamarą Sanogo. Tylko ten pierwszy znalazł sobie już nowy klub – od stycznia grać będzie w Pogoni Szczecin.

Legia Warszawa 6 stycznia wyleci na obóz przygotowawczy do Dubaju. Pierwszy “wiosenny” mecz w PKO BP Ekstraklasie rozegra w ostatni weekend stycznia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie...

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Nowe artykuły

Rząd zapowiada podwyżki dla medyków. Kwota jest zaskakująca

Nie ulega wątpliwości, że medycy znajdują się w grupie największego ryzyka zakażenia wirusem Covid-19. W trudnym czasie pandemii, personel pracuje przez wiele godzin, niejednokrotnie...

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie są sympatykami obecnej władzy, przecierają oczy ze zdumienia. W końcu,...

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...