Media: Edyta Górniak jest w ciąży. Wokalistka zareagowała na pytania internautów

Wokół Edyty Górniak jest w ostatnim okresie głośno nie tylko ze względu na jej osobliwe wypowiedzi. Tym razem media i fani artystki sugerują, że… jest ona w ciąży. 50-latka zareagowała na te dywagacje.

W piątek portal Gwiazdy24.pl opublikował artykuł zawierający pogłoski na temat rzekomej ciąży Edyty Górniak. Ta nieoficjalna informacja wywołała falę komentarzy, w dużej mierze złośliwych. Użytkownicy mediów społecznościowych kpili z doniesień, słowami typu „chyba w urojonej”. Nawiązując w ten sposób do wieku samej zainteresowanej.

Edyta Górniak w ciąży?

O tym, że Górniak może być w ciąży rozpisują się już nie tylko media plotkarskie. Również opiniotwórczy portal WD.pl zwrócił uwagę na fakt, iż… gwiazda usuwa komentarze fanów z pytaniami o to czy jest „w stanie błogosławionym”.

Ujawniono to, gdyż dziennikarki portalu Gwiazdy24.pl zdążyły uwiecznić na zrzutach ekranu takie właśnie komentarze. Zdążyły zrobić to w ostatniej chwili, bo zaledwie kilkadziesiąt minut później wszystkie zniknęły.

Teraz fani piosenkarki, dziennikarze show-biznesowi, a także część celebryckiego środowiska ma pewną zagwozdkę. Mianowicie: Edyta Górniak usuwa komentarze dlatego, że faktycznie jest w ciąży, czy może uznała je za niemiłe, sugerujące nadwagę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *