Szczęsny na treningu strzelał karnego. Zrobił to w wyjątkowy sposób (WIDEO)

Reprezentacja Polski przygotowuje się do meczu z Andorą. Na kanale Łączy nas Piłka opublikowano nagranie, którego bohaterem jest Wojciech Szczęsny.

Już dziś reprezentacja Polski zagra mecz eliminacyjny z Andorą. Każdy inny wynik od wysokiego zwycięstwa biało-czerwonych będzie zaskoczeniem. Nasz rywal to europejski słabiak i podopieczni Paulo Sousy nie mają wyjścią, muszą zdemolować przeciwnika.

Od kilku dni za pośrednictwem kanału Łączy nas Piłka możemy obserwować przygotowania zawodników do meczu. Sporą popularność zyskał np. film, na którym młody bramkarz Karol Niemczycki broni karnego, którego wykonywał Robert Lewandowski.

To jednak nie koniec strzeleckich emocji. Na kolejnym treningu do rzutu karnego podszedł bowiem Wojciech Szczęsny i wykorzystał go w wyjątkowy sposób.

Wojciech Szczęsny kapitalnie wykorzystał karnego

Na kanale Łączy nas Piłka pokazano rywalizację w rzutach karnych pomiędzy Wojciechem Szczęsnym a Grzegorzem Krychowiakiem. Ten pierwszy postawił na prawdziwą ekwilibrystykę.

Bramkarz Juventusu Turyn słynie z dobrego wyszkolenia technicznego i solidnej gry nogami i udowodnił to podczas treningu. Wspomniany rzut karny wykorzystał bowiem… krzyżakiem. Zresztą, zobaczcie to na własne oczy:

Do rywalizacji ze Szczęsnym stanął Krychowiak, który również strzelił swojego karnego w nietypowy sposób. Uderzył piłkę piętą, a ta wpadła do siatki. Trzeba jednak przyznać, że zawodnik Lokomotiwu Moskwa nie mógł równać się z krzyżakiem zaprezentowanym przez Wojciecha Szczęsnego.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły