Właściciel SokuzBuraka przerażony. Oto, jak się tłumaczy

Znów jest głośno o stronie facebookowej SokzBuraka. Jeden z głównych twórców jej treści, Mariusz Kozak-Zagozda, tłumaczy się dziś w mediach społecznościowych. Po tym, jak TVP Info ujawniła treść jego narad z Romanem Giertychem.

[irp posts=”4641″ name=”Tak działa SokzBuraka. Co pół godziny wstawiałem post z Tuskiem””]

SokzBuraka, jako największy fanpejdż polityczny w Polsce, ma ogromny wpływ na opinię publiczną. Nic więc dziwnego, że osoby pomawiane w ramach tej strony, wyrażały gigantyczne oburzenie. Nierzadko zdarzało się bowiem, że „sok” publikował chociażby… zmyślone cytaty. Ofiarami takiego zabiegu padli m.in.: Jarosław Kaczyński, Patryk Jaki, Antoni Macierewicz czy Andrzej Duda. Małgorzacie Wassermann przypisano dokonanie aborcji, co okazało się nieprawdą. Były również szokujące fotomontaże. 

Właściciel SokuzBuraka tłumaczy się. Nietypowa wymówka Mariusza Kozaka-Zagozdy

Miał wybielać Tuska, mieszać z błotem polityków PiS, mobilizować ludzi na protesty – robić to wszelkimi dostępnymi sposobami. Roman Giertych ustalał z nim, co i kiedy ma być publikowane. „Co pół godziny idzie post o Tusku, jakieś cytaty, zdjęcia” – chwalił się Giertychowi w prywatnej rozmowie Kozak-Zagozda

[irp posts=”4626″ name=”Zaskakujące zmiany. Biedronka i Lidl z nowymi zasadami od 27 marca”]

I tak w istocie było. Gdy Donald Tusk miał zjawić się w Polsce, SokzBuraka wręcz oszalał. Masa nienawiści wobec polityków prawicy zmieszała się z jeszcze większą masą gorączkowego wręcz uwielbienia dla byłego premiera. Dziś jednak Mariusz Kozak-Zagozda przekonuje, że wszystko, co ujawniło TVP Info to nieprawda. 

Jeden ze znajomych zapytał założyciela SokuzBuraka, skąd TVP Info ma treść jego prywatnej rozmowy z Giertychem. Kozak-Zagozda stwierdza, że… takiej rozmowy nie było.

– A jak Cię złapią za rękę, mów że to nie twoja ręka… – skomentował na Twitterze Maciej Stańczyk.

Jeden komentarz

  1. Osoby, które zostały pomówione lub poniżone przez Buraka powinny wnieść prywatny akt oskarżenia, nie czekać na działanie Prokuratury i zażądać od funkcyjnego hejtera i przemocowca gigantycznego odszkodowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *