Właściciel SokuzBuraka przerażony. Oto, jak się tłumaczy

Znów jest głośno o stronie facebookowej SokzBuraka. Jeden z głównych twórców jej treści, Mariusz Kozak-Zagozda, tłumaczy się dziś w mediach społecznościowych. Po tym, jak TVP Info ujawniła treść jego narad z Romanem Giertychem.

ZOBACZ TAKŻE
Tak działa SokzBuraka. "Co pół godziny wstawiałem post z Tuskiem"

SokzBuraka, jako największy fanpejdż polityczny w Polsce, ma ogromny wpływ na opinię publiczną. Nic więc dziwnego, że osoby pomawiane w ramach tej strony, wyrażały gigantyczne oburzenie. Nierzadko zdarzało się bowiem, że „sok” publikował chociażby… zmyślone cytaty. Ofiarami takiego zabiegu padli m.in.: Jarosław Kaczyński, Patryk Jaki, Antoni Macierewicz czy Andrzej Duda. Małgorzacie Wassermann przypisano dokonanie aborcji, co okazało się nieprawdą. Były również szokujące fotomontaże. 

Właściciel SokuzBuraka tłumaczy się. Nietypowa wymówka Mariusza Kozaka-Zagozdy

Miał wybielać Tuska, mieszać z błotem polityków PiS, mobilizować ludzi na protesty – robić to wszelkimi dostępnymi sposobami. Roman Giertych ustalał z nim, co i kiedy ma być publikowane. „Co pół godziny idzie post o Tusku, jakieś cytaty, zdjęcia” – chwalił się Giertychowi w prywatnej rozmowie Kozak-Zagozda

ZOBACZ TAKŻE
Zaskakujące zmiany. Biedronka i Lidl z nowymi zasadami od 27 marca

I tak w istocie było. Gdy Donald Tusk miał zjawić się w Polsce, SokzBuraka wręcz oszalał. Masa nienawiści wobec polityków prawicy zmieszała się z jeszcze większą masą gorączkowego wręcz uwielbienia dla byłego premiera. Dziś jednak Mariusz Kozak-Zagozda przekonuje, że wszystko, co ujawniło TVP Info to nieprawda. 

Jeden ze znajomych zapytał założyciela SokuzBuraka, skąd TVP Info ma treść jego prywatnej rozmowy z Giertychem. Kozak-Zagozda stwierdza, że… takiej rozmowy nie było.

– A jak Cię złapią za rękę, mów że to nie twoja ręka… – skomentował na Twitterze Maciej Stańczyk.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły