Stanowski nie zostawił suchej nitki na reprezentancie Polski. “W kadrze nic nie gra”

Wciąż wybrzmiewają echa meczu Węgry-Polska. Nawiązał do niego Krzysztof Stanowski, który skrytykował jednego z reprezentantów naszego kraju.

Mecz z Węgrami do dziś elektryzuje kibiców. Spotkanie było bowiem bardzo dynamicznie, padło aż sześć bramek, jednak Polacy zdobyli tylko punkt. Patrząc jednak na przebiegu meczu, było to duże szczęście.

Po zakończonym meczu głos zabrał Paulo Sousa, który skrytykował niektórych zawodników. Dostało się m.in. Arkadiuszowi Recy czy Jakubowi Moderowi. Krytyka spadła też na innego, młodego zawodnika.

W podobnym tonie wypowiedział się również dziennikarz Krzysztof Stanowski, który przyznał, że nie rozumie, dlaczego nad jednym z graczy wciąż rozkładany jest parasol ochronny.

Stanowski krytykuje reprezentanta Polski

Stanowski skrytykował Sebastiana Szymańskiego, który w meczu z Węgrami wcielił się w rolę wahadłowego. Zdaniem dziennikarza zawodnik zagrał słabo, tak jak i w innych meczach drużyny narodowej.

“Reca ma taką łatkę, że cokolwiek nie zrobi, to i tak jest najgorszy. Zawodnikiem, który jakimś cudem nie dostał odpowiedniej łatki, jest Sebastian Szymański. Ja nie kojarzę go z udanych meczów w kadrze” – powiedział Stanowski na antenie Kanału Sportowego.

“Mecz w mecz mówimy to samo. Nie było Szymańskiego, był niewidoczny i nikt go nie krytykuje na sam koniec. Nad nim jest jakiś parasol ochronny. Ten chłopak w kadrze nic nie gra” – dodał.

Wcześniej Szymańskiego zganił wspomniany wcześniej Sousa, który podczas pomeczowej konferencji prasowej przyznał, że zawodnik Dynama Moskwa nie wykorzystuje swojego potencjału i talentu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Zaskakująco bliski termin. Przedstawiciel rządu powiedział, kiedy całkowicie otworzą szkoły

Jeszcze w ubiegłym miesiącu wydawało się, że całkowite otwarcie szkół będzie następowało powoli i...

Nowe artykuły

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...

Śląsk: kontrowersyjny projekt. Powstanie osiedle „wolne od dzieci”

Pomysł, by powstało osiedle, przeznaczone wyłącznie dla dorosłych, ma całkiem racjonalne uzasadnienie. Coraz więcej par w Polsce decyduje się na życie bez potomstwa. Jednak,...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała Polska, a przede wszystkim przedsiębiorcy, liczący na luzowanie obostrzeń. Niestety,...