Wszyscy cytują słowa Kaczyńskiego. Prezes PiS wskazał, kto działa przeciw Polsce

Słowa Jarosława Kaczyńskiego w piątek 26 lutego cytowało już wielu internautów. Lider Prawa i Sprawiedliwości w ostrym tonie wskazał bowiem, kto według niego działa przeciw Polsce.

Tarcia w Zjednoczonej Prawicy to nic nowego. Najpierw głośno było o sporze PiS z Solidarną Polską, natomiast teraz wewnętrzne niepokoje targają Porozumieniem. Nie dziwi więc, że coraz głośnie mówi się o rozpadzie koalicji rządzącej.

Głos w tej sprawie zabrał prezes PiS, Jarosław Kaczyński, który wypowiedział stanowcze słowa. Te błyskawicznie obiegły internet. Cytuje je wielu internautów, którzy są zdumieni ich tonem.

Kaczyński wskazał bowiem, kto jego zdaniem może działać przeciw Polsce. Co ciekawe, zabrzmiało to jak przekaz kierowany w stronę koalicjantów PiS, czyli Solidarnej Polski oraz Porozumienia Jarosława Gowina.

ZOBACZ TAKŻE
Powrót do szkół. Przemysław Czarnek podał konkretną datę

Jarosław Kaczyński wskazuje, kto działa przeciw Polsce

Kaczyński po raz pierwszy publicznie odniósł się do konfliktu w Zjednoczonej Prawicy. Prezes partii rządzącej nie miał wątpliwości. W rozmowie z PAP stwierdził bowiem, że w jego ocenie podobne spory motywowane są często względami osobistymi.

“Ci którzy, powtarzam, nie w imię żadnych wartości, bo to są bajki, tylko w imię bardzo partykularnego, a często wręcz osobistego interesu, chcą to zniszczyć, wystawiają sobie świadectwo najgorsze z możliwych” – powiedział bez ogródek Kaczyński.

ZOBACZ TAKŻE
Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. "Profesor Modzelewski miał rację"

To jednak nie koniec. Inne słowa Kaczyńskiego cytują dziś internauci. Prezes PiS stwierdził, że każdy, kto rozbija dziś prawicę, działa de facto przeciw Polsce. “Każdy kto rozbija dzisiaj prawicę, działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie i przeciw polskim wartościom” – powiedział, a jego wypowiedź błyskawicznie obiegła Twittera.

Jarosław Kaczyński dał więc koalicjantom jasny sygnał, by zakończyć spory i wziąć się do pracy. Czy posłuchają?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Zaskakująco bliski termin. Przedstawiciel rządu powiedział, kiedy całkowicie otworzą szkoły

Jeszcze w ubiegłym miesiącu wydawało się, że całkowite otwarcie szkół będzie następowało powoli i...

Nowe artykuły

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...

Śląsk: kontrowersyjny projekt. Powstanie osiedle „wolne od dzieci”

Pomysł, by powstało osiedle, przeznaczone wyłącznie dla dorosłych, ma całkiem racjonalne uzasadnienie. Coraz więcej par w Polsce decyduje się na życie bez potomstwa. Jednak,...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała Polska, a przede wszystkim przedsiębiorcy, liczący na luzowanie obostrzeń. Niestety,...