Sousa spotkał się z Lewandowskim. Wiadomo, o czym rozmawiali

Paulo Sousa spotkał się z Robertem Lewandowskim – poinformowały dziś portale WP Sportowe Fakty oraz Interia.pl. Wiadomo również, o czym rozmawiali selekcjoner oraz kapitan reprezentacji Polski.

Paulo Sousa to nowy selekcjoner reprezentacji Polski. Portugalczyk zastąpił na tym stanowisku Jerzego Brzęczka, którego zdecydował się zwolnić prezes PZPN, Zbigniew Boniek.

W sieci natychmiast zaroiło się od pytań dotyczących tego, kiedy nowy szkoleniowiec spotka się z kapitanem reprezentacji Polski, Robertem Lewandowskim. Okazało się, że do rozmowy pomiędzy panami doszło całkiem neidawno.

Poinformowały o tym serwisy internetowe WP Sportowe Fakty oraz Interia.pl. Ujawniono przy okazji, o czym rozmawiali selekcjoner oraz najlepszy piłkarz naszej drużyny narodowej.

Paulo Sousa spotkał się z Lewandowskim. Wiadomo, o czym rozmawiali

Sousa specjalnie przyjechał do Niemiec, po to, by porozmawiać z Robertem Lewandowskim. Nie znamy zbyt wielu szczegółów dotyczących spotkania selekcjonera z kapitanem drużyny narodowej. Wiadomo jednak, że omawiali kwestie dotyczące współpracy w ramach reprezentacji Polski.

Wspomniane wcześniej portale internetowe używają również sformułowania, że rozmowa była „zachęcająca dla obu stron”. To może oznaczać, że zarówno Sousa, jak i Lewandowski entuzjastycznie podchodzą do kwestii współpracy oraz walki o najwyższe cele. Okazję ku temu będą mieli już niebawem, bo rozpoczynają się eliminacje do Mistrzostw Świata, a na horyzoncie mieni się również tegoroczne Euro.

To jednak nie koniec. Ujawniono bowiem, że po spotkaniu z Lewandowskim Paulo Sousa wybrał się w kolejną podróż. Tym razem Portugalczyk uda się do Polski. W jakim celu? „Spotka się z najważniejszymi ludźmi w związku i zostanie zaprezentowany mediom. Już w środę rano ma dojść do jego spotkania ze Zbigniewem Bońkiem. Data pierwszej konferencji online jest właśnie ustalana, ma to nastąpić jeszcze w tym tygodniu” – pisze Piotr Koźmiński z serwisu WP Sportowe Fakty.

Widać więc, że Sousa faktycznie wziął się do roboty niemal z miejsca. Oby tylko nie zabrakło mu zapału.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły