Pokazywali Pudzianowskiego z paskiem na oczach. Wreszcie nie wytrzymał. “Co to za zwierzę?” (FOTO)

Ostatnie dni nie były dla Mariusza Pudzianowskiego udane. Internet zalały bowiem jego fotografie z paskiem na oczach. Wreszcie głos zabrał sam zainteresowany, który zamieścił wymowny wpis na Facebooku.

W ostatnim czasie media rozpisywały się o zdarzeniu z udziałem Mariusza Pudzianowskiego. “Czy Mariusz Pudzianowski trafi za kratki? Przed sądem toczy się sprawa, w której właściciel hostelu w Andrychowie Andrzej Kowalczyk zarzuca strongmenowi i zawodnikowi mieszanych sztuk walki przywłaszczenie mienia. „Pudzianowi” może grozić nawet pięć lat pozbawienia wolności” – pisał serwis tvp.info.

“Postępowanie przeciwko Mariuszowi P. toczy się z oskarżenia subsydiarnego. Rolę oskarżyciela odgrywa pełnomocnik pokrzywdzonego współwłaściciela hostelu, a więc Andrzeja Kowalczyka. Na razie w procesie udziału nie bierze prokuratura, która wciąż może jednak do niego dołączyć” – czytamy na łamach portalu internetowego telewizji publicznej. Więcej TUTAJ.

ZOBACZ TAKŻE
Leszek Ojrzyński zwolniony ze Stali Mielec. "Jestem bardzo zaskoczony"

Serwis tvp.info, ilustrując artykuł nie zdecydował się jednak zasłonić twarzy Pudzianowskiego czarnym paskiem. Zrobiły to jednak inne serwisy internetowe, takie jak m.in. sport.se.pl, sport.pl, onet.pl czy meczyki.pl. Głos w tej sprawie postanowił zabrać sam zainteresowany.

ZOBACZ TAKŻE
Stal Mielec ma nowego trenera. To Włodzimierz Gąsior

Na pasek na oczach Pudzianowski odpowiada… memem

Głos ws. licznych publikacji, przy których na twarzy Pudzianowskiego umieszczono czarny pasek zabrał sam zainteresowany. Zawodnik federacji KSW zamieścił na Facebooku mema, który miał być odpowiedzią na medialne artykuły.

“Zebra czy tygrys????” – zapytał w opisie obrazka były strongman.

Fotka rozbawiła internautów, którzy żartowali sobie w komentarzach pod wpisem. “Po barach to powiedziałbym, że jest to Pudziasłoń” – napisał jeden z nich. “Hmmm… zakryte oczy… ciężko stwierdzić, ale chyba piesek York” – śmiał się inny z komentujących.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Zaskakująco bliski termin. Przedstawiciel rządu powiedział, kiedy całkowicie otworzą szkoły

Jeszcze w ubiegłym miesiącu wydawało się, że całkowite otwarcie szkół będzie następowało powoli i...

Nowe artykuły

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...

Śląsk: kontrowersyjny projekt. Powstanie osiedle „wolne od dzieci”

Pomysł, by powstało osiedle, przeznaczone wyłącznie dla dorosłych, ma całkiem racjonalne uzasadnienie. Coraz więcej par w Polsce decyduje się na życie bez potomstwa. Jednak,...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała Polska, a przede wszystkim przedsiębiorcy, liczący na luzowanie obostrzeń. Niestety,...