Magda Gessler całkowicie pogrążona. Jej fryzjerka wyznała co musi robić z jej włosami by osiągnąć taki efekt

Magda Gessler zachwyca nie tylko swoją wiedzą i umiejętnościami kulinarnymi, ale również wyglądem. 67-latka wyśmienicie się trzyma, czym mocno się wyróżnia na tle swoich równolatków. Szczególną uwagę od lat przyciągają włosy restauratorki, które mimo wieku są bardzo gęste i bujne. Dziś kobieta wyjawiła, że swoją niesamowitą fryzurę zawdzięcza genom, jednak nie wszyscy uwierzyli w jej słowa.

Każdy z nas obserwując jak Magda Gessler przemierza kolejne polskie restauracje nie może wyjść z podziwu, że kobieta jest w tak świetnej formie. Wiele osób w jej wieku cierpi na wypadanie włosów, ogromną ilość zmarszczek i problemy ze zdrowiem. Magda jednak nie wygląda na osobę, która by miała jakikolwiek z tych objawów starzenia się. Jakiś czas temu wyjawiła tajemnicę swojej nienagannej cery, dziś zdradziła dlaczego jej włosy wyglądają tak niesamowicie.

Magda Gessler zdradza tajemnice swojej fryzury

Internauci od dłuższego czasu spekulują jak to możliwe, że kobieta w tym wieku może mieć tak niesamowitą fryzurę. Pod jednym z najnowszych zdjęć fanka zdecydowała się zapytać wprost swoją idolkę: „A ja poproszę o przepis na tak gęste włosy w tym wieku, bo im Pani starsza to włosy coraz ładniejsze, gęste. To jakaś magiczna kuracja?”.

Na odpowiedź prowadzącej „Kuchenne rewolucje” nie trzeba było czekać. „Geny” – napisała krótko i dobitnie Magda Gessler. Jednak prawda jest taka, że nie wszyscy wierzą w tłumaczenia restauratorki. Pod komentarzem pojawiło się wiele sceptycznych opinii dotyczących jej włosów. W końcu porównując jej fryzurę z dawnych lat ciężko jest uwierzyć w to, że swoją obecną fryzurę zawdzięcza genom i naturze.

Zdjęcia, które ujawniły kłamstwo

Już kilka lat temu jedna z fryzjerek gwiazd, która miała również dbać o fryzurę restauratorki wyjawiła całą prawdę. Zgodnie z jej wypowiedzią Magda Gessler cierpi na ogromne wypadanie włosów. Kobieta przez wiele lat układała włosy lokówką oraz prostownicą, stosowała różnorodne lakiery do włosów. Wszystko to sprawiło, że są one obecnie o wiele słabsze. Z tego względu restauratorka decyduje się na stosowanie doczepów, które imitują jej naturalne włosy.

Magda Gessler

Na dowód w sieci pojawiły się zdjęcia kobiety wykonane przez paparazzi przed założeniem doczepianych włosów. Widać na nich wyraźnie, że kobieta ma bardzo krótkie, cienkie i słabe włosy. Niestety, wieloletnia praca przed kamerą wywołuje negatywne skutki w naszym wyglądzie z którymi musimy się pogodzić.

Magda Gessler

Warto również przyjrzeć się jak Magda Gessler wyglądała kilka-kilkanaście lat temu. Jej włosy również były w kolorze blond i były lokowane, jednak prezentowały się zupełnie inaczej. Internauci nie mają wątpliwości, że obecne włosy restauratorki nie są naturalne, jednak nie potrafią zrozumieć dlaczego kobieta nie potrafi się do tego przyznać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *