Magda Gessler zdradza sekret swojej nieskazitelnej twarzy. Brak zmarszczek to nie skutek operacji plastycznych

W lipcu 2021 roku Magda Gessler skończy 68 lat, jednak mimo to restauratorka cieszy się niesłabnącą energią i młodym wyglądem. Widzowie niejednokrotnie spekulowali na temat jej braku zmarszczek i gładkiej skóry. Nawet podczas uśmiechu u wielu znacznie młodszych osób pojawia się wiele zmarszczek, jednak restauratorka nie ma z tym problemu. Okazuje się jednak, że to nie efekt operacji plastycznych jak wielu podejrzewało.

Z wiekiem u niemal każdego z nas na twarzy pojawiają się zmarszczki. Szczególnie dla kobiet jest to bardzo trudna sytuacja, która sprawia, że czujemy się brzydsze. Część osób decyduje się na zakup drogich kremów i preparatów, inne odwiedzają salony kosmetyczne i kliniki medycyny estetycznej. Wszystko po to by jak najdłużej utrzymać młody wygląd. Jednak Magda Gessler nigdy nie była fanką tego typu zabiegów, a dobrą kondycję skóry zawdzięcza czemuś zupełnie innemu.

Magda Gessler i operacje plastyczne

Trudno uwierzyć w to, że słynna polska restauratorka i osobowość telewizyjna tak dobrze wygląda nie korzystając ze specjalistycznych zabiegów. Jednak już jakiś czas temu Krzysztof Gojdź – lekarz medycyny estetycznej, którzy zajmował się twarzami wielu celebrytów przyznał, że na jego oko kobieta nie poprawiała nic w swoim wyglądzie. Jak sam przyznaje, prawdopodobnie w tym celu udałaby się właśnie do niego, jednak nigdy tego nie zrobiła.

Internauci są pod wrażeniem tego, że Magda Gessler nadal ma dość gładką twarz i wydęte usta. Większość kobiet przed 70 rokiem życia może tylko pomarzyć o takim wyglądzie. Jednak okazuje się, że to nie zasługa ani operacji ani kremów. Restauratorka ma dość krzywdzących plotek i zdecydowała się je jednoznacznie zdementować. Jej odpowiedź może was zaskoczyć.

Młody wygląd to skutek choroby

Mało kto zdaje sobie sprawę, że restauratorka, którą oglądamy w telewizji podczas programu „Kuchenne rewolucje” zmagała się z poważną chorobą. Kilka lat temu nastąpił u niej paraliż nerwu trójdzielnego twarzy. Jest to swego rodzaju niedowład, który powoduje asymetrię twarzy i zaburzenia czucia. Może występować jednorazowo lub mieć postać nawracającą.

Magda Gessler

Skutki tego paraliżu możemy u kobiety zaobserwować do dziś. Mimo, że Magda Gessler na pierwszy rzut oka wygląda całkiem normalnie, niedowład wywołał skutki uboczne. Mianowicie to właśnie przez niego jej twarz wygląda jakby kobieta poddała się operacjom plastycznym, a jej twarz wydaje się być bardziej „wypełniona”.

Dodatkowo Magda Gessler podkreśla, że dobry stan jej skóry jest spowodowany genami, które odziedziczyła po rodzicach oraz faktem iż, posiada dodatkowe kilka kilogramów co samoistnie wpływa na jej twarz. Kobieta podkreśla też, że jest przeciwniczką jakiejkolwiek ingerencji w skórę bez wyraźnej potrzeby, dlatego nie ma zamiaru korzystać z pomocy chirurgii plastycznej czy medycyny estetycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *