Dziennikarz wstawił kontrowersyjne zdjęcie i oznaczył Grosickiego. “Sugerujesz coś?”

Łukasz Wiśniowski, dziennikarz kanału Foot Truck, postanowił nieco zażartować z Kamila Grosickiego. Opublikował w tym celu kontrowersyjne zdjęcie na Twitterze, przy którym oznaczył skrzydłowego reprezentacji Polski. Piłkarz odpowiedział.

Kamil Grosicki przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski. Piłkarz otrzymał powołanie od Paulo Sousy pomimo tego, że wielu skreślało go ze względu na brak gry w zespole West Bromwich Albion. Selekcjoner bronił jednak swojej decyzji, a ostatnio głos w tej sprawie zabrał nawet Robert Lewandowski.

“Lewy” przyznał, że “Grosik” zasługuje, aby znaleźć się w drużynie narodowej. “Rozmawiałem z Kamilem. Często było tak, że piłkarz mniej grający w klubie przyjeżdżający na reprezentację wyglądał naprawdę świetnie, ale to przede wszystkim dotyczyło tych bardziej doświadczonych zawodników. Życzę Kamilowi, żeby jego pozycja w klubie się zmieniła i by zaczął grać. Trener podczas tego zgrupowania będzie miał okazję przypatrzeć się Kamilowi jak wygląda fizycznie, kondycyjnie i przede wszystkim piłkarsko” – powiedział.

Obecność Kamila Grosickiego podziałała też na dziennikarzy, którzy lubią pożartować z zawodnikiem w mediach społecznościowych. Ostatnio zrobił to Łukasz Wiśniowski z kanału Foot Truck.

Łukasz Wiśniowski wrzucił zdjęcie i oznaczył Grosickiego. “Sugerujesz coś?”

Wiśniowski opublikował na Twitterze kontrowersyjne zdjęcie, na którym widzimy graczy angielskiego Ipswich Town po zakończonym meczu. Fotografię wykonano w 1939 roku i nie byłoby w tym nic zaskakujące, gdyby nie fakt, iż piłkarze przechodząc odnowę biologiczną… palą papierosy w dużej wannie.

Popularny “Wiśnia” postanowił zażartować przy tej okazji z Kamila Grosickiego i oznaczył “Grosika” w swoim wpisie. “Odnówka. Jak byś ocenił @GrosickiKamil?” – zapytał.

Co ciekawe, Kamil Grosicki odpowiedział. Po jego odpowiedzi można wywnioskować, że być nie był do końca zadowolona z żartu swojego kolegi, z którym współpracował przez kilka lat przy okazji zgrupowań drużyny narodowej. “Sugerujesz coś?” – zapytał skrzydłowy West Bromwich Albion.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Zaskakująco bliski termin. Przedstawiciel rządu powiedział, kiedy całkowicie otworzą szkoły

Jeszcze w ubiegłym miesiącu wydawało się, że całkowite otwarcie szkół będzie następowało powoli i...

Nowe artykuły

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...

Śląsk: kontrowersyjny projekt. Powstanie osiedle „wolne od dzieci”

Pomysł, by powstało osiedle, przeznaczone wyłącznie dla dorosłych, ma całkiem racjonalne uzasadnienie. Coraz więcej par w Polsce decyduje się na życie bez potomstwa. Jednak,...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała Polska, a przede wszystkim przedsiębiorcy, liczący na luzowanie obostrzeń. Niestety,...