Dziennikarz wstawił kontrowersyjne zdjęcie i oznaczył Grosickiego. „Sugerujesz coś?”

Łukasz Wiśniowski, dziennikarz kanału Foot Truck, postanowił nieco zażartować z Kamila Grosickiego. Opublikował w tym celu kontrowersyjne zdjęcie na Twitterze, przy którym oznaczył skrzydłowego reprezentacji Polski. Piłkarz odpowiedział.

Kamil Grosicki przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski. Piłkarz otrzymał powołanie od Paulo Sousy pomimo tego, że wielu skreślało go ze względu na brak gry w zespole West Bromwich Albion. Selekcjoner bronił jednak swojej decyzji, a ostatnio głos w tej sprawie zabrał nawet Robert Lewandowski.

„Lewy” przyznał, że „Grosik” zasługuje, aby znaleźć się w drużynie narodowej. „Rozmawiałem z Kamilem. Często było tak, że piłkarz mniej grający w klubie przyjeżdżający na reprezentację wyglądał naprawdę świetnie, ale to przede wszystkim dotyczyło tych bardziej doświadczonych zawodników. Życzę Kamilowi, żeby jego pozycja w klubie się zmieniła i by zaczął grać. Trener podczas tego zgrupowania będzie miał okazję przypatrzeć się Kamilowi jak wygląda fizycznie, kondycyjnie i przede wszystkim piłkarsko” – powiedział.

Obecność Kamila Grosickiego podziałała też na dziennikarzy, którzy lubią pożartować z zawodnikiem w mediach społecznościowych. Ostatnio zrobił to Łukasz Wiśniowski z kanału Foot Truck.

Łukasz Wiśniowski wrzucił zdjęcie i oznaczył Grosickiego. „Sugerujesz coś?”

Wiśniowski opublikował na Twitterze kontrowersyjne zdjęcie, na którym widzimy graczy angielskiego Ipswich Town po zakończonym meczu. Fotografię wykonano w 1939 roku i nie byłoby w tym nic zaskakujące, gdyby nie fakt, iż piłkarze przechodząc odnowę biologiczną… palą papierosy w dużej wannie.

Popularny „Wiśnia” postanowił zażartować przy tej okazji z Kamila Grosickiego i oznaczył „Grosika” w swoim wpisie. „Odnówka. Jak byś ocenił @GrosickiKamil?” – zapytał.

Co ciekawe, Kamil Grosicki odpowiedział. Po jego odpowiedzi można wywnioskować, że być nie był do końca zadowolona z żartu swojego kolegi, z którym współpracował przez kilka lat przy okazji zgrupowań drużyny narodowej. „Sugerujesz coś?” – zapytał skrzydłowy West Bromwich Albion.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły