To już ostatni moment, aby w nim uczestniczyć. Fanatycy jazzu muszą tam być

W czasie wakacji we wszystkie soboty lipca i sierpnia na starym mieście w Warszawie odbywa się 26 Międzynarodowy Plenerowy Festiwal Jazz na Starówce. Ostatnia odsłona tego wydarzenia odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 19:00.

Na rynku starego miasta w Warszawie w każdą wakacyjną sobotę fani jazzu mogą uczestniczyć w bezpłatnym wydarzeniu „Jazz na Starówce”.

Ostatnim momentem, aby stanąć pod sceną będzie najbliższa sobota (29 sierpnia). Gwiazdą tego wieczoru będzie jeden z najwybitniejszych polskich muzyków jazzowych Leszek Możdżer Polish Trio.

Jak możemy przeczytać na stronie organizatora, Możdżer koncertował i nagrywał z międzynarodowymi gwiazdami takimi jak: David Friesen, Pat Metheny, Arthur Blythe, Buster Williams, Billy Harper, Joe Lovano, Archi Shepp, David Liebman, Charles Fox, Lester Bowie, David Gilmour, Marcus Miller, John Scofield, Steve Swallow.

Festiwal jest dofinansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawy oraz MKIDZN z Funduszu promocji Kultury w ramach Programu – Muzyka realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *