Ostatni boss z „Pruszkowa” wyszedł z aresztu. Wszystko poprzez bardzo wysokie poręczenie majątkowe

Andrzej Z. ps. Słowik ostatni z bossów gangu pruszkowskiego wyszedł na wolność. Jak podaje portal tvp.info, gangster opuścił areszt za poręczeniem majątkowym w wysokości 400 tys. złotych. 

W komunikacie przekazano, że Andrzej Z. został zwolniony z aresztu w środę po 3,5 latach. Informację o zwolnieniu słowika potwierdził Sąd Okręgowy w Warszawie, który w marcu br. wydał wyrok pozwalający opuszczenie aresztu przez „Słowika” za poręczeniem majątkowym w wysokości 400 tys. złotych.

W 2016 r. grupa pruszkowska zrabowała kilkadziesiąt kilogramów bursztynu o wartości 440 tys. zł, ukradła także dwóm kolekcjonerom zegarki o łącznej wartości ponad miliona złotych – poinformował portal.

„Słowik” był ostatnim bossem grupy „Pruszków”, który znajdował się w areszcie. Jak możemy przeczytać w portalu tvp.info, „Leszek D. ps. Wańka odzyskał wolność jeszcze w 2019 r., po wpłaceniu 200 tys. zł kaucji. Janusz P. ps. Parasol opuścił areszt w maju 2020 r. (za 120 tys. zł poręczenia). W czerwcu dołączył do tej ekipy Krzysztof O. ps. Kręcony, uważany za członka tzw. starej gwardii „Pruszkowa”. Za kratami pozostaje Sebastian W. uważany za bossa grupy vatsterów”.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły