Trzaskowski w szpitalu! „Uważajcie na siebie”

Rafał Trzaskowski trafił do szpitala. Niecałe dwa tygodnie wcześniej prezydent Warszawy poinformował, że jest zakażony koronawirusem.

Pandemia COVID-19 przybiera na sile, a lekarze podkreślają, że coraz więcej chory trafia do szpitali. Te przeżywają bowiem coraz większe oblężenie.

Choroba nie omija także osób z pierwszych stron gazet oraz polityków. Niecałe dwa tygodnie temu o zakażeniu poinformował prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski. „Dołączyłem do Gosi i dzieci. Chorujemy razem. Uważajcie na siebie!” – pisał wówczas zdradzając przy okazji, że chora jest jego żona.

Okazuje się jednak, że stan zdrowia włodarza stolicy zdecydowanie się pogorszył. We wtorek Trzaskowski poinformował bowiem, że z powodu zakażenia koronawirusem trafił do szpitala.

Trzaskowski w szpitalu. Prezydent Warszawy zamieścił wpis na Facebooku

Trzaskowski zamieścił na Facebooku wpis, w którym poinformował, że trafił do szpitala. Ma to oczywiście związek z COVID-19.

„Jestem w szpitalu. Pod dobrą opieką lekarzy i pielęgniarek. Trzymajcie kciuki i za kilka dni mam nadzieję wracam do pracy. Uważajcie na siebie” – napisał włodarz stołecznego miasta.

Pod wpisem błyskawicznie zaroiło się od komentarzy. Wszyscy życzyli w nich zdrowia Trzaskowskiemu. Nie zabrakło wpisów innych prezydentów miast, a także polityków z pierwszych stron gazet. „Rafale, życzę zdrowia. Przeszedłem przez to samo, będzie dobrze” – napisał Krzysztof Żuk, prezydent Lublina. „Trzymam kciuki za Ciebie. Zdrowia” – dodał Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia.

Wyrazy wsparcia przekazał również Jarosław Wałęsa z Koalicji Obywatelskiej. „Szybkiego powrotu do zdrowia. Wysyłam dobre myśli i trzymam kciuki” – napisał pod postem zamieszczonym przez Rafała Trzaskowskiego. „Zdrowia Rafał! Wracaj do nas jak najszybciej!!” – wtórował mu Olgierd Geblewicz, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły