Trzaskowski w szpitalu! „Uważajcie na siebie”

Rafał Trzaskowski trafił do szpitala. Niecałe dwa tygodnie wcześniej prezydent Warszawy poinformował, że jest zakażony koronawirusem.

Pandemia COVID-19 przybiera na sile, a lekarze podkreślają, że coraz więcej chory trafia do szpitali. Te przeżywają bowiem coraz większe oblężenie.

Choroba nie omija także osób z pierwszych stron gazet oraz polityków. Niecałe dwa tygodnie temu o zakażeniu poinformował prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski. „Dołączyłem do Gosi i dzieci. Chorujemy razem. Uważajcie na siebie!” – pisał wówczas zdradzając przy okazji, że chora jest jego żona.

Okazuje się jednak, że stan zdrowia włodarza stolicy zdecydowanie się pogorszył. We wtorek Trzaskowski poinformował bowiem, że z powodu zakażenia koronawirusem trafił do szpitala.

Trzaskowski w szpitalu. Prezydent Warszawy zamieścił wpis na Facebooku

Trzaskowski zamieścił na Facebooku wpis, w którym poinformował, że trafił do szpitala. Ma to oczywiście związek z COVID-19.

„Jestem w szpitalu. Pod dobrą opieką lekarzy i pielęgniarek. Trzymajcie kciuki i za kilka dni mam nadzieję wracam do pracy. Uważajcie na siebie” – napisał włodarz stołecznego miasta.

Pod wpisem błyskawicznie zaroiło się od komentarzy. Wszyscy życzyli w nich zdrowia Trzaskowskiemu. Nie zabrakło wpisów innych prezydentów miast, a także polityków z pierwszych stron gazet. „Rafale, życzę zdrowia. Przeszedłem przez to samo, będzie dobrze” – napisał Krzysztof Żuk, prezydent Lublina. „Trzymam kciuki za Ciebie. Zdrowia” – dodał Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia.

Wyrazy wsparcia przekazał również Jarosław Wałęsa z Koalicji Obywatelskiej. „Szybkiego powrotu do zdrowia. Wysyłam dobre myśli i trzymam kciuki” – napisał pod postem zamieszczonym przez Rafała Trzaskowskiego. „Zdrowia Rafał! Wracaj do nas jak najszybciej!!” – wtórował mu Olgierd Geblewicz, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *