Trzaskowski w szpitalu! “Uważajcie na siebie”

Rafał Trzaskowski trafił do szpitala. Niecałe dwa tygodnie wcześniej prezydent Warszawy poinformował, że jest zakażony koronawirusem.

Pandemia COVID-19 przybiera na sile, a lekarze podkreślają, że coraz więcej chory trafia do szpitali. Te przeżywają bowiem coraz większe oblężenie.

Choroba nie omija także osób z pierwszych stron gazet oraz polityków. Niecałe dwa tygodnie temu o zakażeniu poinformował prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski. “Dołączyłem do Gosi i dzieci. Chorujemy razem. Uważajcie na siebie!” – pisał wówczas zdradzając przy okazji, że chora jest jego żona.

Okazuje się jednak, że stan zdrowia włodarza stolicy zdecydowanie się pogorszył. We wtorek Trzaskowski poinformował bowiem, że z powodu zakażenia koronawirusem trafił do szpitala.

Trzaskowski w szpitalu. Prezydent Warszawy zamieścił wpis na Facebooku

Trzaskowski zamieścił na Facebooku wpis, w którym poinformował, że trafił do szpitala. Ma to oczywiście związek z COVID-19.

ZOBACZ TAKŻE
Biden szokuje pierwszymi decyzjami. Kobieta obejmie takie stanowisko po raz pierwszy w historii

“Jestem w szpitalu. Pod dobrą opieką lekarzy i pielęgniarek. Trzymajcie kciuki i za kilka dni mam nadzieję wracam do pracy. Uważajcie na siebie” – napisał włodarz stołecznego miasta.

ZOBACZ TAKŻE
Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Pod wpisem błyskawicznie zaroiło się od komentarzy. Wszyscy życzyli w nich zdrowia Trzaskowskiemu. Nie zabrakło wpisów innych prezydentów miast, a także polityków z pierwszych stron gazet. “Rafale, życzę zdrowia. Przeszedłem przez to samo, będzie dobrze” – napisał Krzysztof Żuk, prezydent Lublina. “Trzymam kciuki za Ciebie. Zdrowia” – dodał Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia.

Wyrazy wsparcia przekazał również Jarosław Wałęsa z Koalicji Obywatelskiej. “Szybkiego powrotu do zdrowia. Wysyłam dobre myśli i trzymam kciuki” – napisał pod postem zamieszczonym przez Rafała Trzaskowskiego. “Zdrowia Rafał! Wracaj do nas jak najszybciej!!” – wtórował mu Olgierd Geblewicz, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie...

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Nowe artykuły

Rząd zapowiada podwyżki dla medyków. Kwota jest zaskakująca

Nie ulega wątpliwości, że medycy znajdują się w grupie największego ryzyka zakażenia wirusem Covid-19. W trudnym czasie pandemii, personel pracuje przez wiele godzin, niejednokrotnie...

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie są sympatykami obecnej władzy, przecierają oczy ze zdumienia. W końcu,...

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...